Program tv

2009-2015 25 min.
8,0 3 889
ocen
8,0 10 1 3889
293
chce zobaczyć
{"id":"770729","linkUrl":"/tvshow/Kobieta+na+kra%C5%84cu+%C5%9Bwiata-2009-770729","alt":"Kobieta na krańcu świata","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/29/770729/7756302.2.jpg"}
Podróżując po rozmaitych zakątkach świata Martyna Wojciechowska przedstawia portrety niezwykłych kobiet.
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1]}
92
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Program "Kobieta na krańcu świata" to cykl dziesięciu egzotycznych reportaży pokazujących niezwykłe miejsca, kulturę i obyczaje kobiet - mieszkanek naszego globu. Bohaterkami poszczególnych odcinków będą kobiety w różnym wieku, o różnym kolorze skóry, wyznawczynie różnych religii, kobiety pracujące w różnych zawodach. Martyna razem zProgram "Kobieta na krańcu świata" to cykl dziesięciu egzotycznych reportaży pokazujących niezwykłe miejsca, kulturę i obyczaje kobiet - mieszkanek naszego globu. Bohaterkami poszczególnych odcinków będą kobiety w różnym wieku, o różnym kolorze skóry, wyznawczynie różnych religii, kobiety pracujące w różnych zawodach. Martyna razem z nimi będzie dzielić radości i smutki, zachwycać się pięknem przyrody, poznawać smak regionalnych potraw, odkrywać miejsca nieznane polskiemu widzowi. Spotkania z bohaterkami będą również pretekstem do pokazania problemów społecznych oraz zagadnień z dziedziny ekologii i antropologii. Martyna - kobieta z zachodniego świata, młoda mama - nie wstydzi się zadawać krępujących pytań, nie boi się tematów tabu, próbuje zrozumieć kontrasty, poznać wszelkie oblicza kobiecości. Podczas wypraw towarzyszyć jej będą kamery, a ona sama poprowadzi videopamiętnik, w którym opowie o swoich wrażeniach, lękach, tęsknotach i refleksjach. Martyna Wojciechowska - kobieta, zdając się na własną intuicję i podróżnicze doświadczenie, wyruszy w kolejną podróż, by poznać "Kobiety na krańcu świata".

studio
TVN
tytuł oryg.
Kobieta na krańcu świata
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • IMHO: Jedyny...

  użytkownik usunięty

  program, który jest wart obejrzenia w polskiej tv. Perełka wśród shitów tj. X-factor, Masterchef, Szkoła, Ukryta Prawda, Trudne Sprawy, Dlaczego Ja, Top Model etc.

 • Kupię!

  ellepuma ocenił(a) program na 10

  Kupię wszystkie sezony 'Kobiety na krańcu świata' - nie mam możliwości obejrzenia online na stronie programu :(

 • Sezon 9

  Kadia

  Proszę o dodanie nowego sezonu i odcinków :)

  1