DiCaprio + De Niro + Scorsese = umrę, jak nie zobaczę

Łukasz Muszyński zaprasza na przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata kina i telewizji.

Zdjęcie na stronie głównej: Dia Dipasupil / Getty Images

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
telcontar_2929
Najpierw "Irlandczyk", a potem kolejny film spod ręki Scorsese? Biorę w ciemno.
7
obleh
Co do Irishmana to na arcydzieło bym się nie nastawiał, bo jest nim Godfellas i tytuł ten jest po prostu nie do pokonania. Poziom Kasyna, który jest rewelacyjnym filmem wystarczy.
4
myosotis_scorpioides
Czy ktoś zna może tytuł tej włoskiej piosenki, ktora leci w tle? Głos brzmi jak Al Bano ale nie mogę skojarzyć jej z jego repertuaru...
DziurawaMarysia
Prowadziła: Łukasz Muszyński xDDDD ahaa
4
Bon009
Di Karpio i De Nitro okraszone sosem Scorsese, przydałby się tu jeszcze kolejny mistrz kina gangsterskiego Tarantin Quentino, a i Brian Palma też jest mistrzuniem w tym gatunku.
2
katedra
Martin skończył się po Wagonie towarowym Bertha. Sory, ale reżyser już za często wchodził do gangsterskiego półświatka. No i po aktorach widać, że każdy ruch sprawia im ból, nie tylko fizyczny, ale i egzystencjalny. De Niro chciałby jak najprędzej wrócić do grania w durnych komediach. Całość wygląda rzeczywiście jak produkcja Netflixa - nawet ruchy kamery wskazują, że wynajęto je od "Kamerzysta Jim i Synowie" i na planie zamiast standardowych wózków używano tych z Buy&More.
2
Labret
Ten laluś Di Caprio nie pasuje do takiego towarzystwa
Mar3czeq
@Labret To ja tak tylko powiem, że Titanic to miał premierę ponad 20 lat temu.
11
odmorzadomorza
@Labret Laluś laluś, ale role jak Joe Pesci też by zagrał.
2
mateos8
@Mar3czeq Ale on w "Titanicu" byl również bezbłędny. Nie byl żadnym lalusiem. Zadanie wykonał w 100%. Miał być taki jaki był. Pokazał olbrzymią palete umiejetnosci. Ps. Co do twórcy tego monologu,to nie warto wpadać na haczyk, albo skończony troll albo ignorant.
1

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię