KONKURS

Avengers: Wojna bez granic

od 3 września 2018 do 16 września 2018
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Avengers: Wojna bez granic"; 5 zestawów gadżetów.
Od 5 września superprodukcja "Avengers: Wojna bez granic" będzie dostępna na DVD i Blu-ray. Wszystkich fanów serii serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym możecie zdobyć własne egzemplarze filmu oraz związane z nim gadżety. Aby mieć szansę na wygraną, wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone na dole strony. Życzymy powodzenia!

Thanos (Josh Brolin), najgroźniejszy złoczyńca we wszechświecie, jest gotów na wszystko by zdobyć sześć Kamieni Nieskończoności - potężnych artefaktów obdarzających swojego właściciela niewyobrażalną potęgą. Jeden z nich odnajduje na statku kosmicznym, na którym schronienie znaleźli mieszkańcy zniszczonego Asgardu. Thanos atakuje okręt i bez problemu pokonuje Thora (Chris Hemsworth), Lokiego (Tom Hiddleston) oraz Hulka (Mark Ruffalo).


Hulk ostrzega Doktora Strange’a (Benedict Cumberbatch), że Thanos jest szalenie niebezpieczny i ma w planach zniszczenie połowy istot żyjących w całym wszechświecie. Przerażony Strange alarmuje Iron Mana (Robert Downey Jr.). Avengers ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • prowned
  • staszka55
  • Ortodonta
  • Kastish
  • alterrego