Nie wiesz co obejrzeć?
Masz ochotę na coś ciekawego, ale nie wiesz na co?
A może po prostu nie wiesz co Ci się spodoba?
Losuj
Określ kryteria

Co prezentuje sekcja VOD na Filmwebie?

To, co znajdziesz w tej sekcji, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, strona została bowiem zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wybierając swoje ulubione VOD, znajdziesz tu informacje o produkcjach dostępnych w ofertach interesujących Cię serwisów. Dzięki funkcji tylko "Chcę zobaczyć" bez trudu wyszukasz produkcje, na które czekasz, a zaznaczając opcję "Ukryj obejrzane", odfiltrujesz pozycje, do których obecnie nie chcesz wracać.

Sekcja została podzielona na pięć zakładek.

Popularne – znajdziesz tu produkcje, które wzbudzają największe zainteresowanie użytkowników Filmwebu. Każdego dnia na liście pojawiają się nowe pozycje. To najlepsze miejsce, by sprawdzić, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością.

Nowe – to lista bieżących premier, dzięki niej dowiesz się, jakie tytuły trafiają do oferty dostawców VOD każdego dnia.

Najlepsze – w tym miejscu dowiesz się, które produkcje dostępne na VOD są obecnie najlepiej oceniane. Znajdziesz tu zarówno oceny społeczności Filmwebu, jak i opinie uznanych krytyków. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, poznasz również oceny swoich znajomych.

Wkrótce – zawiera informacje o produkcjach, które niebawem mają trafić do oferty serwisów VOD.

Darmowe – dzięki tej liście dowiesz się, które produkcje można obejrzeć legalnie i bez żadnych opłat. Korzystając z dostępnych filtrów oraz opcji sortowania znajdziesz tytuły odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, ale nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł, sekcja VOD zawiera również narzędzie, które podpowie, co warto aktualnie obejrzeć. Możesz zdać się na ślepy los lub zdefiniować kryteria, które musi spełniać poszukiwana produkcja.

Jakie VOD-y zawiera porównywarka Filmwebu?

W sekcji VOD znajdziesz informacje na temat oferty następujących serwisów: Netflix, HBO Max, Canal+ Online, Disney+, Premiery Canal+, Player, TVP VOD, Amazon Prime Video, SkyShowtime, Viaplay, Chili, Play Now, Apple TV (iTunes), Polsat Box Go, Loomi, Apple TV+, VOD.MDAG, Pięć Smaków, Nowe Horyzonty VOD, Pod Baranami, MOJEeKINO, Ninateka, Cineman, VOD.pl, Entclick, Play Kraków, Katoflix, Outfilm, 35mm.online, WFDiF, PlayStation Plus Video Pass, DAFilms.

Czym jest SkyShowtime?

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa, która w Polsce zadebiutowała 14 lutego 2023 roku. W jej ofercie znaleźć można setki popularnych filmów i seriali z najróżniejszych gatunków. Po wykupieniu subskrypcji użytkownik otrzymuje nielimitowany dostęp do całej oferty platformy SkyShowtime, a także możliwość pobierania treści na urządzenia mobilne, by móc oglądać je w trybie offline. Klienci serwisu mogą również oglądać oferowane treści na trzech różnych urządzeniach jednocześnie. Platforma oferuje także możliwość utworzenia pięciu profili użytkowników dla jednego konta, w tym bezpiecznych profili dla dzieci, zapewniających dostęp wyłącznie do odpowiednich dla nich treści.

Co można oglądać na SkyShowtime?

Oferta platformy zawiera filmy i seriale wielu popularnych wytwórni oraz stacji telewizyjnych, takich jak Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Paramount+ czy Paramount Pictures. Miesięczna subskrypcja zapewnia nielimitowany dostęp do całej zawartości serwisu. Na platformie SkyShowtime znajdziemy takie hity kinowe jak: Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion czy Wiking.

Ile kosztuje SkyShowtime? Ceny pakietów i okres próbny

Klienci, którzy wykupią subskrypcję do dnia 11 kwietnia 2023 roku zapłacą za nią połowę ceny - 12,49 PLN miesięcznie. Cena ta nie ulegnie zmianie aż do czasu rezygnacji z usługi, nawet po wygaśnięciu promocji cenowej. Po 11 kwietnia 2023 roku miesięczny dostęp do usługi będzie kosztował 24,99 PLN.

Obecnie platforma nie oferuje darmowego okresu próbnego.

Jak i gdzie mogę oglądać zawartość SkyShowtime?

Z usługi można korzystać na stronie skyshowtime.com lub za pośrednictwem aplikacji. Aplikacja SkyShowtime dostępna jest na następujących urządzeniach:

  • Urządzenia mobilne z systemami Android, iOS oraz iPad OS;
  • Telewizory z systemami LG webOS oraz Samsung Tizen;
  • Telewizory i przystawki z systemami Android TV, Google TV i Apple TV.

Jak pobrać aplikację SkyShowtime?

Wersja na urządzenia z systemem Android dostępna jest w sklepie Google Play.

Wersję na urządzenia z systemami iOS, iPad OS i Apple TV można pobrać ze sklepu App Store.

Jak założyć konto na SkyShowtime?

Przejdź na stronę skyshowtime.com i z menu użytkownika w prawym górnym rogu wybierz Zaloguj się. Na kolejnej stronie prowadź swój e-maile. W kolejnym kroku wprowadź wybrane hasło i zatwierdź przyciskiem Utwórz konto. Wybierz metodę płatności, podaj niezbędne dane i kliknij Rozpocznij subskrypcję.

Jak anulować członkostwo?

Z menu użytkownika w prawym górnym rogu wybierz przejdź do zakładki Moje konto i wybierz opcję Zrezygnuj z subskrypcji. Potwierdź swoją decyzję i odbierz e-mail potwierdzający rezygnację z usługi. Dostęp do platformy zostanie wyłączony po upływie wykupionego czasu.

Czy serwis posiada treści przeznaczone dla dzieci (bajki, seriale animowane)?

Serwis zawiera bogatą ofertę filmów i seriali dla dzieci, w tym kultowe animacje studia DreamWorks oraz produkcje stacji Nickelodeon. Platforma umożliwia także utworzenie odrębnych profili dla dzieci, która zawierają dostęp wyłącznie do treści przeznaczonych dla najmłodszych.