Nie wiesz co obejrzeć?
Masz ochotę na coś ciekawego, ale nie wiesz na co? A może po prostu nie wiesz co Ci się spodoba?
Losuj
Określ kryteria

Co prezentuje sekcja VOD na Filmwebie?

To, co znajdziesz w tej sekcji, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, strona została bowiem zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wybierając swoje ulubione VOD, znajdziesz tu informacje o produkcjach dostępnych w ofertach interesujących Cię serwisów. Dzięki funkcji tylko "Chcę zobaczyć" bez trudu wyszukasz produkcje, na które czekasz, a zaznaczając opcję "Ukryj obejrzane", odfiltrujesz pozycje, do których obecnie nie chcesz wracać.

Sekcja została podzielona na pięć zakładek.

Popularne – znajdziesz tu produkcje, które wzbudzają największe zainteresowanie użytkowników Filmwebu. Każdego dnia na liście pojawiają się nowe pozycje. To najlepsze miejsce, by sprawdzić, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością.

Nowe – to lista bieżących premier, dzięki niej dowiesz się, jakie tytuły trafiają do oferty dostawców VOD każdego dnia.

Najlepsze – w tym miejscu dowiesz się, które produkcje dostępne na VOD są obecnie najlepiej oceniane. Znajdziesz tu zarówno oceny społeczności Filmwebu, jak i opinie uznanych krytyków. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, poznasz również oceny swoich znajomych.

Wkrótce – zawiera informacje o produkcjach, które niebawem mają trafić do oferty serwisów VOD.

Darmowe – dzięki tej liście dowiesz się, które produkcje można obejrzeć legalnie i bez żadnych opłat. Korzystając z dostępnych filtrów oraz opcji sortowania znajdziesz tytuły odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, ale nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł, sekcja VOD zawiera również narzędzie, które podpowie, co warto aktualnie obejrzeć. Możesz zdać się na ślepy los lub zdefiniować kryteria, które musi spełniać poszukiwana produkcja.

Jakie VOD-y zawiera porównywarka Filmwebu?

W sekcji VOD znajdziesz informacje na temat oferty następujących serwisów: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Czym jest Max (dawniej HBO Max)?

Max to serwis streamingowy, działający na zasadzie płatnej subskrypcji. W Polsce został uruchomiony 11 czerwca 2024 roku, zastępując platformę HBO Max. Użytkownicy usługi otrzymują nielimitowany dostęp do setek filmów, seriali i programów, a także możliwość oglądania kanałów HBO, HBO 2 i HBO 3. Serwis umożliwia utworzenie odrębnych profili dla maksymalnie pięciu członków rodziny, dzięki czemu każdy z nich może niezależnie oglądać wybrane przez siebie produkcje i otrzymywać spersonalizowane rekomendacje.

Najnowsze produkcje Max Originals oraz filmy Warner Bros trafiają na platformę zaledwie 45 dni po premierze kinowej.

Co można oglądać na Max?

Max oferuje dostęp do setek filmów, seriali oraz programów. Wśród nich znaleźć można największe kinowe i telewizyjne hity, w tym niedostępne nigdzie indziej oryginalne produkcje stacji HBO jak: Gra o Tron, Czarnobyl, Euforia, czy Kompania braci. Znaczną część oferty katalogu stanowią również produkcje wytwórni Warner Bros. Pictures. Niektóre z tytułów trafiają na platformę równolegle z premierą kinową.

Oprócz dostępu do bogatej biblioteki filmów, seriali i programów serwis oferuje także możliwość oglądania kanałów telewizyjnych HBO, HBO 2 i HBO 3.

Ile kosztuje Max? Ceny pakietów i okres próbny

Miesięczny dostęp do serwisu kosztuje 29,99 PLN. Dotychczasowi abonenci, a więc osoby, które zdecydowały się na wykupienie usługi przed 1 kwietnia 2022 roku, mogą skorzystać z promocyjnej oferty wynoszącej 19,99 PLN miesięcznie.

Płatności można dokonywać za pomocą kart Visa i Mastercard lub serwisu PayPal.

Platforma nie oferuje darmowego okresu próbnego.

Jak i gdzie mogę oglądać zawartość Max?

Usługa wymaga utworzenia konta użytkownika w serwisie oraz wykupienia miesięcznej subskrypcji. Produkcje oferowane w ramach serwisu można oglądać na stronie www.max.com lub w aplikacji dostępnej na poniższych systemach:

  • urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i iPad OS;
  • telewizory oraz przystawki z systemami Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG TV;
  • konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S.

Aplikacje mobilne umożliwiają pobieranie wybranych produkcji, by móc oglądać je bez dostępu do internetu.

Sporą część produkcji dostępnych na Max można obejrzeć w standardzie 4K z Dolby Atmos (zazwyczaj Full HD).

Jak pobrać aplikację Max?

Aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android można pobrać ze sklepu Google Play. Użytkownicy systemów iOS, iPad OS oraz Apple TV mogą pobrać ją ze sklepu App Store.

Jak założyć konto na Max?

Aby utworzyć nowe konto, przejdź na stronę www.max.com i wybierz opcję Zarejestruj się. W kolejnym kroku wybierz odpowiedni pakiet i kliknij Kontynuuj. Podaj niezbędne dane i zatwierdź je przyciskiem Utwórz konto.

Jak anulować członkostwo?

Aby zrezygnować z subskrypcji, przejdź na stronę www.max.com, zaloguj się i wybierz swój profil w prawym górnym rogu. Z rozwijanego menu wybierz pozycję Subskrypcja. W kolejnych krokach wybierz Zarządzaj subskrypcją oraz Anuluj subskrypcję, następnie potwierdź swoją decyzję. Od tego momentu kolejne opłaty nie będą pobierane, a usługa pozostanie aktywna do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Czy serwis posiada treści przeznaczone dla dzieci (bajki, seriale animowane)?

Platforma zawiera bogatą ofertę filmów i seriali dla dzieci. Właściciel konta ma możliwość utworzenia profilu dziecięcego, zawierającego dostęp wyłącznie do wybranych treści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones