KONKURS

Starlink: Bitwa o Atlas

od 18 października 2018 do 25 października 2018
do wygrania: zestaw dodatków do gry "Starlink: Bitwa o Atlas".
"Starlink: Battle for Atlas" to projekt zrodzony z pasji naszego zespołu do gier kosmicznych i przygodowych. To gra, w którą chcieliśmy zagrać jako dzieci. Teraz z przyjemnością udostępniamy ją graczom w każdym wieku” powiedział Matthew Rose, producent w Ubisoft Toronto. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy jak gracze korzystają z wyobraźni i łączą skrzydła, uzbrojenie i pilotów, aby stworzyć wymarzone statki kosmiczne, pokonać Zapomniany Legion i ocalić układ gwiezdny Atlas.


"Starlink: Battle for Atlas" oferuje rozgrywkę w otwartym świecie i zawiera pełny układ gwiezdny, który gracze mogą odkrywać absolutnie dowolnie. Zbudowana od początku na silniku Snowdrop, gra pozwala na płynne podróżowanie po egzotycznych obcych planetach układu gwiezdnego Atlas. Na siedmiu różnych, tętniącym życiem światach, czeka mnóstwo wyzwań.

Różnorodne postacie w Starlink dołączą do asa pilotażu i lidera oddziału Star Fox, Foxa McClouda, i będą pilotować jego kultowy statek Arwing, w unikatowym dodatku na Nintendo Switch. Gracze mogą rozegrać całą kampanię jako Fox McCloud i wyruszyć na unikatowe misje w układzie Atlas, aby pokonać oddział rywala Star Foxa, Wolfa O'Donnella.

Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • tendouman