KONKURS

Wynajmij sobie chłopaka

od 14 maja 2019 do 27 maja 2019
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Wynajmij sobie chłopaka".
Do księgarni trafiła właśnie książka Steve'ego Blooma "Wynajmij sobie chłopaka", na podstawie której powstał film dostępny na platformie Netflix. Z tej okazji, wspólnie z wydawnictwem Foksal przygotowaliśmy dla Was konkurs. Biorąc w nim udział, macie szansę na zdobycie własnych egzemplarzy książki. Aby mieć na to szansę, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej.

Brooks Rattigan nie robił tego dla pieniędzy. W każdym razie nie na początku.

Kiedy Brooks proponuje, że zabierze na bal absolwentów kuzynkę Brudette’a, którą chłopak wystawił do wiatru, kierują nim jak najszlachetniejsze pobudki. Dostaje jednak trzysta dolarów napiwku, a wśród najbogatszych mieszkańców trzech stanów niesie się wieść o jego nienagannych manierach. Brooks wykorzystuje więc okazję, żeby sobie dorobić – oferuje usługi niezwykle zamożnym, nadopiekuńczym rodzicom, pragnącym, by ich córki mogły przeżyć niepowtarzalne chwile podczas szkolnych imprez, w które obfituje kalendarz ostatniego roku liceum.

Poza tym Brooksowi kasa jest potrzebna, żeby mógł się dostać na wymarzony uniwersytet. To dla chłopaka jedyna szansa, żeby wyrwać się z robotniczego miasteczka i osiągnąć sukces. Co z tego, że po drodze trzeba się uciec do paru oszustw i kilka razy pójść na skróty? Nikomu przecież nie dzieje się krzywda.

Brooks nie przewidział jednak, że na swej drodze napotka nieprzewidywalną Celię Lieberman... I pociągającą Shelby Pace.
pytanie konkursowe

Którego bohatera lub którą bohaterkę powieści młodzieżowych lubisz najbardziej? Uzasadnij swój wybór.

Musisz być zalogowany aby wziąć udział w konkursie