Stranger Things. Ciemność nad miastem
od 1 lipca 2019 do 14 lipca 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 5 egzemplarzy książki "Stranger Things. Ciemność nad miastem".
DRUGA POWIEŚĆ ZE ŚWIATA STRANGER THINGS OPOWIE O PRZESZŁOŚCI HOPPERA

Wydawnictwo Poradnia K zaprezentuje "Ciemność nad miastem" 3 lipca 2019, czyli dokładnie w przeddzień premiery trzeciego sezonu kultowej już serii Netflixa. Już teraz możecie wziąć udział w naszym konkursie i mieć szansę na zdobycie własnych egzemplarzy książki! Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na jedno pytanie. Życzymy powodzenia!


Co było przed… Latem 1977 roku wydarzyło się coś niezwykłego...

Pisanie tej książki przysporzyło mi wiele radości. Jestem wielkim fanem serialu, a Jim Hopper to mój ulubiony bohater. Zagłębienie się w jego przeszłość w Nowym Jorku było świetnym doświadczeniem i mam nadzieję, że czytelnicy będą mieli równie wiele frajdy z poznawania jego przygód, co ja, kiedy je pisałem - napisał na swoim blogu autor, Adam Christopher.

Boże Narodzenie, Hawkins, 1984. Szeryf Hopper chce spędzić w spokoju pierwsze święta z Jedenastką, lecz jego adoptowana córka ma inne plany. Mimo protestów Hoppera, wyciąga z piwnicy pudło opisane „Nowy Jork” i zaczyna „przesłuchanie”. Jak to się stało, że Hopper wiele lat temu wyjechał z Hawkins? Co oznacza „Wietnam”? Dlaczego nigdy nie wspomina o Nowym Jorku?

I choć Hopper wolałby zmierzyć się ze stadem wściekłych demogorgonów niż mówić o swojej przeszłości, wie, że nie może dłużej zaprzeczać prawdzie. Tak zaczyna się opowieść o incydencie w Nowym Jorku ‒ ostatnim wielkim śledztwie, nim wszystko się zmieniło…
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię