Fox
od 9 lipca 2019 do 22 lipca 2019 1563832799000
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Fox".
Wspólnie z wydawnictwem Albatros zapraszamy Was do udziału w konkursie związanym z powieścią "Fox", która trafiła do sprzedaży 3 lipca. Wszyscy uczestnicy zabawy mają szansę na wygranie własnych egzemplarzy książki. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe. Nagrody trafią do autorów czterech najciekawszych zgłoszeń.

Większość rodzajów broni działa dokładnie w taki sposób, jak tego oczekujesz. Większość rodzajów broni możesz kontrolować…

A jeśli najgroźniejszą bronią na świecie jest chłopak o niewyobrażalnie błyskotliwym umyśle, który potrafi przechytrzyć wykwalifikowane służby bezpieczeństwa, przejąć kontrolę nad uzbrojeniem i sprawić, by przeciwko mocarstwom obróciła się ich własna broń?

Adriana Westona budzi w nocy telefon z kancelarii premiera. Wieści są szokujące: Pentagon, NSA i CIA zostały równocześnie zhakowane przez nieznanego sprawcę posługującego się pseudonimem FOX, który z łatwością obszedł najwymyślniejsze systemy zabezpieczające. Hakerem okazał się siedemnastoletni Brytyjczyk, Luke Jennings. Chłopak nie ma kryminalnej przeszłości, dysponuje za to genialnym umysłem.

Ekstradycja nastolatka do Stanów wydaje się nieunikniona, lecz Weston wpada na lepszy pomysł: Jeśli Luke może zrobić to nam, to co może zrobić naszym wrogom?

Rozpoczyna się wyścig z czasem, by przechwycić cel, zanim wpadnie w niepowołane ręce i zaburzy światową równowagę sił.
pytanie konkursowe

Która znana Ci powieść sensacyjna powinna doczekać się ekranizacji? Uzasadnij swój wybór.

Uzupełnij pole odpowiedzi

Musisz być zalogowany aby wziąć udział w konkursie

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię