Sharon Tate
od 14 sierpnia 2019 do 27 sierpnia 2019 1566943199000
do wygrania: 5 egzemplarzy książki "Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego".
Sharon Tate. Żona Romana Polańskiego, wschodząca gwiazda Hollywood, której życie stało się legendą za sprawą brutalnego morderstwa. O jej tragicznej historii możecie przeczytać w książce "Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego" wydanej przez Wydawnictwo Znak. Możecie ją zdobyć, biorąc udział w naszym nowym konkursie. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów pięciu najciekawszych zgłoszeń.


Sharon Tate miała wszystko – Romana Polańskiego u swojego boku, nominację do Złotego Globu i światową karierę filmową przed sobą. Skończyła 26 lat i była w 8. miesiącu ciąży.

9 sierpnia 1969 rok. Ten dzień wstrząsnął całym światem. Do domu Sharon Tate wtargnęła Rodzina Mansona i dokonała bestialskiego zabójstwa. Do dziś ta sprawa budzi wielkie kontrowersje i pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Jak wyglądałoby życie młodej aktorki, gdyby tego dnia nie została zamordowana?

Alisa Statman sięga do archiwum rodzinnego, by prześledzić każdy aspekt tej makabrycznej historii. Razem z siostrzenicą Sharon – Brie – przedstawia tragiczną walkę rodziny o skazanie jednego z najokrutniejszych zabójców wszech czasów.
pytanie konkursowe

Który z filmów opowiadających o autentycznych zbrodniach uważasz za najlepszy? Uzasadnij swój wybór.

Uzupełnij pole odpowiedzi

Musisz być zalogowany aby wziąć udział w konkursie

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię