Avengers: Koniec gry
od 28 sierpnia 2019 do 10 września 2019 konkurs zakończony
do wygrania: płyta DVD z filmem "Avengers: Koniec gry" oraz zestaw klocków LEGO® Marvel Avengers 76125 Zbroje Iron Mana.
"Avengers: Koniec gry" trafi na DVD i Blu-ray już 4 września! Wszyscy fani Marvela z pewnością odliczają dni do tego wydarzenia. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nasz nowy konkursu, w którym oprócz filmu na DVD możecie także zdobyć zestaw klocków klocków LEGO® Marvel Avengers 76125 Zbroje Iron Mana! Zestaw nagród trafi do autora najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczone obok.


23 dni po tym jak Thanos (Josh Brolin) użył Rękawicy Nieskończoności aby wymazać połowę istot żywych ze wszechświata (wydarzenia opowiedziane w filmie „Avengers: Wojna bez granic”), Kapitan Marvel (Brie Larson) ratuje dryfujących bezradnie w kosmosie Iron Mana (Robert Downey Jr.) i Nebulę (Karen Gillen), sprowadza ich na Ziemię. Wspólnie z pozostałymi Avengersami: Hulkiem (Mark Ruffalo), Kapitanem Ameryką (Chris Evans), Thorem (Chris Hemsworth), Czarną Wdową (Scarlett Johansson), Jamesem Rhodesem (Don Cheadle) i Rocketem (Bradley Cooper) ruszają w pościg za Thanosem. Superbohaterowie mają nadzieję, że przy pomocy jego Rękawicy Nieskończoności będą w stanie cofnąć apokalipsę wywołaną przez Szalonego Tytana. Niestety z przerażeniem odkrywają, że Thanos zniszczył Rękawicę.

Pięć lat później Ant-Manowi (Paul Rudd) udaje się wydostać z Wymiaru Kwantowego, gdzie został uwięziony po tym jak Thanos użył Rękawicy Nieskończoności (wydarzenia opowiedziane w filmie „Ant-Man i Osa”). Z zaskoczenia odkrywa, że w Wymiarze Kwantowym czas płynie znacznie wolniej i podczas gdy na świecie minęło pięć lat on sam spędził w nim jedynie… pięć godzin. To podsuwa mu pomysł wykorzystania Wymiaru Kwantowego do podróży w czasie i powstrzymania Thanosa przed wywołaniem zagłady. W sercach superbohaterów ponownie pojawia się nadzieja, jednak czy po tak długiej przerwie są jeszcze w stanie się zjednoczyć i uratować wszechświat?