Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie
od 19 września 2019 do 2 października 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie".
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Przyjaciele". Do księgarni trafiła właśnie książka "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie", opowiadająca o kulisach powstawania tej kultowej produkcji. Możecie ją także zdobyć biorąc udział w naszym nowym konkursie. Wystarczy, że udzielicie odpowiedzi na pytanie widoczne obok. Nagrodzimy autorów czterech najciekawszych zgłoszeń.

Przyjaciele to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku debiutował na ekranach, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces. W jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? Kto spośród nich zarabiał najwięcej? I czy w rzeczywistości również byli przyjaciółmi?

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.

Książka Kelsey Miller to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu, a także dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze go nie znają i są ciekawi, o co tyle zamieszania.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię