Instytut
od 23 września 2019 do 6 października 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Instytut".
Do księgarni trafiła właśnie najnowsza powieść Stephena Kinga - "Instytut". Z tej okazji wspólnie z wydawnictwem Albatros zapraszamy wszystkich miłośników jego twórczości do udziału w naszym konkursie. Wystarczy udzielić odpowiedzi na jedno pytanie zamieszczone obok. Wszyscy uczestnicy zabawy mają szansę na zdobycie własnych egzemplarzy książki. Nagrodzimy autorów czterech najciekawszych odpowiedzi. Życzymy powodzenia!

Luke Ellis budzi się w pokoju do złudzenia przypominającym jego własny, tyle że bez okien. Wkrótce orientuje się, że trafił do tajemniczego Instytutu i nie jest jedynym dzieciakiem, którego tu uwięziono. To miejsce odosobnienia dla nastolatków obdarzonych zdolnościami telepatii lub telekinezy. W Instytucie zostaną poddani testom, które wzmocnią ich naturalną, choć nadprzyrodzoną moc. Opiekunowie nie mają skrupułów – grzeczne dzieci są nagradzane, nieposłuszne – są surowo karane. Wszyscy jednak, prędzej czy później, trafią do drugiej części Instytutu, a stamtąd nikt już nie wraca.

Gdy kolejne dzieci znikają w Tylnej Połowie Luke jest coraz bardziej zdesperowany. Musi uciec i wezwać pomoc. Bo jeśli komuś miałoby się udać, to właśnie jemu.

Tylko że nikt dotąd nie uciekł z Instytutu.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię