Topielisko. Klątwa La Llorony
od 1 października 2019 do 14 października 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Topielisko. Klątwa La Llorony".
"Topielisko. Klątwa La Llorony" trafi na DVD i Blu-ray już drugiego października. Jeśli lubicie horrory, z pewnością oczekujecie na tę premierę. Z pewnością zainteresuje Was również nasz nowy konkurs, w którym możecie zdobyć własne egzemplarze filmu. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrody trafią w ręce autorów dwóch najciekawszych zgłoszeń.


Film, którego akcja rozgrywa się w 1973 r. w Los Angeles, opowiada historię Anny Tate-Garcii (Linda Cardellini), pracownicy opieki społecznej i owdowiałej samotnej matki, która usiłuje połączyć te dwie role, jednocześnie starając się pogodzić ze śmiercią męża. Anna, która jest sceptycznie nastawiona do świata, ale pracuje na rzecz ludzi wierzących w siły nadprzyrodzone, niejednokrotnie miała okazję zetknąć się z urojeniami i zabobonami podczas wykonywania swojej pracy. Zwykle skrywały one osobiste demony. Kiedy zostaje wezwana do domu Patricii Alvarez (Patricia Velasquez), w którym znajduje jej dwóch synów zamkniętych w szafie, interpretuje desperackie wysiłki ich przerażonej matki jako niebezpieczny przejaw znęcania się nad dziećmi.

Chociaż Anna ma zamiar zapewnić Patricii potrzebną pomoc, na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo dzieci. Ponieważ jednak nie zdaje sobie sprawy z bardzo realnego, grożącego im niebezpieczeństwa, nie ma pojęcia, jakie wyzwala zło, ani jakiego spustoszenia może ono dokonać, kiedy umieszcza ich matkę na obserwacji w zakładzie psychiatrycznym pozostawiając dzieci pod opieką pracowników socjalnych.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię