Chilling Adventures of Sabrina. Sezon na czarownice
od 29 października 2019 do 11 listopada 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Chilling Adventures of Sabrina. Sezon na czarownice".
Wszystkich miłośników serialu "Chilling Adventures of Sabrina" zapraszamy do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy dla Was wspólnie z wydawnictwem Publicat. Każdy uczestnik zabawy masz szansę na wygranie książki "Chilling Adventures of Sabrina. Sezon na czarownice", opowiadającej o losach Sabriny przed wydarzeniami z pierwszego sezonu serialu. Jedynce, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów czterech najciekawszych zgłoszeń.

To ostatnie lato Sabriny Spellman przed jej szesnastymi urodzinami, które będą prawdziwym przełomem… Dziewczyna od dziecka uczy się magii od swoich ciotek, Zeldy i Hildy, ale jednocześnie żyje jak zwykła nastolatka – uczy się w liceum, spotyka się z przyjaciółkami, Roz i Susie, oraz z Harveyem, który szalenie jej się podoba. Jednak czas spędzony wśród śmiertelników nieubłaganie dobiega końca. Pożegnanie z Roz, Susie i Harveyem wydaje się o wiele trudniejsze, niż Sabrina sądziła. Na domar złego, nie jest pewna, czy Harvey w ogóle coś do niej czuje. Postanawia z pomocą kuzyna Ambrose’a rzucić na chłopaka zaklęcie miłosne. Skutki okażą się nieprzewidywalne…

Sabrina od zawsze marzyła o zostaniu czarownicą, jednak teraz dręczą ją coraz większe wątpliwości. Czy będzie gotowa porzucić drogę światła i podążyć ku ciemności?
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię