Znajdź mnie
od 31 października 2019 do 13 listopada 2019 konkurs zakończony
do wygrania: 3 egzemplarze książki "Znajdź mnie".
Książka André Acimana "Tamte dni, tamte noce" ("Call Me by Your Name") ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Poradnia K w styczniu ubiegłego roku, prawie równolegle z premierą filmu w reżyserii Luki Guadagnino, który powstał na jej podstawie. Film otrzymał Oscara w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany autorstwa Jamesa Ivory'ego. Historia wzajemnej fascynacji i namiętności, a wreszcie uczucia, które połączyło dorastającego chłopca z gościem jego rodziców zebrała znakomite recenzje. Czytelnicy zastanawiali się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, czy dane im będzie się jeszcze kiedykolwiek spotkać. "Znajdź mnie" to odpowiedź na ich prośby. Dla naszych użytkowników mamy trzy egzemplarze książki. Aby mieć szansę na ich zdobycie, musicie udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów najciekawszych zgłoszeń.

André Aciman ‒ mistrz intymnych detali i emocjonalnych niuansów, które są materią pożądania, ponownie przenosi nas w scenerię romansu. Trzy opowiadania, trzej bohaterowie, trzy zmysłowe opowieści przepełnione erotyzmem, nostalgią i czułością.

Samuel, starzejący się profesor filologii klasycznej jedzie na spotkanie z synem, Eliem, wziętym pianistą. Przypadkowe spotkanie w pociągu do Rzymu z piękną młodą kobietą odmienia jego życie. Elio przeprowadza się do Paryża, gdzie nawiązuje udaną relację z niemal o dwie dekady starszym mężczyzną. Oliver, dziś wykładowca college’u w Nowej Anglii, mąż i ojciec, planuje długą podróż przez Atlantyk…

Jak tym razem splotą się losy głównych bohaterów?
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię