Małe kobietki
od 15 stycznia 2020 do 28 stycznia 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 5 powieści "Małe Kobietki"; 5 albumów.
Już 31 stycznia do polskich kin trafi nowa ekranizacja kultowej powieści "Małe kobietki". Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć zestawy nagród, składające się z najnowszego wydania książki oraz albumu związanego z filmem. Aby mieć na to szansę, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów pięciu najciekawszych zgłoszeń.

Czym jest wolność i jak podążać własną ścieżką? Pod koniec XIX wieku niewiele kobiet się nad tym zastanawia, jednak Marmee March uczy tej postawy swoje córki. Meg, Jo, Beth i Amy - cztery siostry o wyrazistych charakterach, mimo trwającej wojny secesyjnej, nieobecności ojca i wielu trudności dzielą się z innymi entuzjazmem i miłością do życia.

Od powstania „Małych kobietek” minęło sto pięćdziesiąt lat, a jednak ponadczasowa powieść niezmiennie inspiruje kolejne pokolenia; to historia o dorastaniu, buncie przeciw społecznym oczekiwaniom, zwłaszcza wobec kobiet, i balansowaniu pomiędzy potrzebą niezależności a miłością.