Naprzód
od 15 maja 2020 do 28 maja 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 2 płyty DVD z filmem "Naprzód".
"Naprzód" trafi na DVD i Blu-ray już 20 maja. Jeśli jesteście miłośnikami animacji studia Disney Pixar, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć własne egzemplarze filmu. Aby mieć na to szansę, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie widoczne obok. Nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych zgłoszeń.


W świecie zamieszkałym przez magiczne stworzenia takie jak elfy, centaury, jednorożce czy mantykory, magia była kiedyś na porządku dziennym. Niestety, pojawienie się technologii i coraz lepszych wynalazków spowodowało, że dziś – kilkaset lat później – nikt już o czarach nie pamięta. Choć magia do końca jeszcze nie odeszła, o czym przekonają się dwaj nastoletni bracia elfy – Janko i Bogdan.

W dniu szesnastych urodzin Janka chłopcy otrzymują niezwykły prezent - magiczną laskę, klejnot i zaklęcie, dzięki któremu będą mogli na jeden dzień przywołać do życia swojego nieżyjącego już ojca. Niestety, plan sprawdza się tylko połowicznie. Janko i Bogdan mają zaledwie 24 godziny, by dokończyć zaklęcie i nie zamierzają tej okazji przegapić.