Seks w wielkim mieście... i co dalej?
od 15 czerwca 2020 do 28 czerwca 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 5 egzemplarzy książki "Seks w wielkim mieście... i co dalej?".
Wszystkich fanów kultowego "Seksu w wielkim mieście" zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie zorganizowany wspólnie z wydawnictwem Rebis. Na zwycięzców zabawy czekają egzemplarze książki "Seks w wielkim mieście... i co dalej?", będącej kontynuacją bestsellerowej powieści Candace Bushnell. Aby mieć szansę na ich zdobycie, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie widoczne obok. Nagrody trafią do autorów pięciu najciekawszych zgłoszeń.

Czy po latach w wielkim mieście nadal można znaleźć seks?

Seks w wielkim mieście… i co dalej? to najlepsza książka sezonu według „US Weekly”, „Elle”, „Entertainment Weekly” „Newsday” i „Popsugar”.

Dwadzieścia lat temu Candace Bushnell wydała ostry, przełomowy i kultowy już Seks w wielkim mieście, który zmienił oblicze popkultury i randkowania, z humorem i odwagą przedstawiając „rytuały godowe” elit Nowego Jorku.

Akcja powieści Seks w wielkim mieście… i co dalej? koncentruje się na życiu grupy sześciu przyjaciółek, które próbują rozgryźć zjawisko randkowania i budowania związków w średnim wieku, wraz ze wszystkim tego konsekwencjami: szalonymi wzlotami i bolesnymi upadkami.

Bushnell snuje błyskotliwą satyryczną opowieść o miłości i życiu, a także o presji, jaką świat wywiera na kobiety, by zachowały wieczną młodość i dążyły do tego, by mieć wszystko i idealnie wyglądać.

Seks w wielkim mieście… i co dalej? to doskonałe uzupełnienie rewolucyjnej książki o randkowaniu, napisanej przez jedną z najbardziej znanych i najznakomitszych komentatorek życia towarzyskiego i społecznego.