Babyteeth
od 30 lipca 2020 do 5 sierpnia 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 5 podwójnych zaproszeń na pokaz filmu "Babyteeth".
Już 7 sierpnia do polskich kin trafi komediodramat "Babyteeth". Dla naszych użytkowników mamy pięć podwójnych zaproszeń na pokaz filmu. Bilety można wykorzystać pomiędzy 10 a 13 sierpnia w dowolnym kinie Helios, w którym odbywa się pokaz. Aby mieć szansę na ich zdobycie, należy udzielić odpowiedzi na widoczne obok. Nagrodzimy autorów najciekawszych zgłoszeń.

Pełen humoru portret nastolatki, która uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób.

Milla, poważnie chora nastolatka (magnetyczna Eliza Scanlen), zakochuje się w Mosesie (Toby Wallace) - chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Rodzice (fenomenalnie grani przez Essie Davis i Bena Mendelsohna) dla ukochanej córki zrobią wszystko, pozwolą nawet Mosesowi z nimi zamieszkać. Okazuje się, że wraz z pierwszymi pocałunkami w Millę wstępuje nieznane dotąd pragnienie życia. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia

Eliza Scalen, znana z serialu „Ostre przedmioty” 20-letnia Australijka, którą mogliśmy niedawno oglądać w „Małych kobietkach" Grety Gerwig, udowadnia, że wyrasta na jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Jej filmowy partner Toby Wallace za swoją kreację otrzymał w Wenecji Nagrodę Marcello Mastroianniego za najlepszy debiut aktorski.