Żmijowisko
od 22 października 2020 do 4 listopada 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 3 egzemplarze DVD z pierwszym sezonem serialu "Żmijowisko"; 3 torby.
Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie związanym z serialem "Żmijowisko", którego pierwszy sezon trafił właśnie na DVD. Wszyscy uczestnicy zabawy mają szasnę na zdobycie własnych egzemplarzy serialu oraz ekologicznych toreb wykonanych z banerów promujących serial. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy trzy najciekawsze. Nagrody trafią w ręce ich autorów.


Serial "Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.