Wonder Woman 1984
od 19 kwietnia 2021 do 2 maja 2021 konkurs zakończony
do wygrania: 3 płyty DVD z filmem "Wonder Woman 1984".
Już 23 kwietnia na DVD i Blu-ray trafi "Wonder Woman 1984". Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać własne egzemplarze filmu na DVD. Szansę na to mają wszystkie osoby, które udzielą odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Tradycyjnie nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi.


Kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Wonder Woman” Diana Prince (Gal Gadot), Amazonka i superbohaterka, wiedzie „nudne” życie pracownicy Smithsonian Institution w Waszyngtonie. Oczywiście, „nudne” tylko z pozoru, bo po godzinach – jako Wonder Woman – skutecznie staje do walki ze złem.

Kiedy w jej pracy pojawia się Barbara Ann Minerva (Kristin Wiig), nieśmiała acz błyskotliwa geolog i kryptozoolog, obie kobiety szybko zaprzyjaźniają się. Nie podejrzewają, że wkrótce przeznaczenie splącze ich losy na zawsze.

Kiedy do Instytutu trafia tajemniczy, pokryty łacińskimi inskrypcjami artefakt, Diana i Minerva nie wiedzą, że w ich ręce trafił przedmiot, dla którego ludzie od wieków gotowi byli nie tylko zabijać, ale również robić grosze rzeczy. Obdarzony mocą spełniania życzeń przedmiot sprawia, że w życiu obu kobiet zachodzą wielkie zmiany. Ale cena za korzystanie z magii, nawet przypadkowo, jest bardzo wysoka.

Wkrótce magiczny kamień trafia w ręce borykającego się z problemami biznesmena Maxwella Lorda (Pedro Pascal). Ten chce wykorzystać jego moc, by uratować swoje podupadające imperium finansowe, ale szybko daje się uwieść potędze artefaktu. Z każdym kolejnym spełnionym życzeniem Lorda, świat coraz bardziej zbliża się do zagłady. Jedyną osobą zdolną go powstrzymać, jest Wonder Woman!