Nie ma tego złego
od 1 sierpnia 2022 do 14 sierpnia 2022 1660514399000
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Nie ma tego złego".
Nowa powieść autorki bestsellera "Diabeł ubiera się u Prady" trafiła właśnie do polskich księgarni. Jeśli chcecie, aby znalazła się także na waszych półkach, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie. Dla zwycięzców zabawy mamy cztery egzemplarze książki. Trafią one do autorów najciekawszych odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe.

Greenwich w stanie Connecticut, miasteczko jak z obrazka ‒ poznacie je po wypielęgnowanych trawnikach i po tym, jak pilnie każdy strzeże tu swoich sekretów.

Karolina Hartwell, dawna supermodelka, odwozi syna do szkoły, gdy zostaje aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu. Szokujące nagłówki w prasie wywołują skandal i skutecznie odstraszają grono jej dotychczasowych przyjaciół. Są też wymarzonym pretekstem dla jej męża, senatora o prezydenckich ambicjach, by zostawić żonę.

Miriam Kagan, przyjaciółka Karoliny, która porzuciła prawniczą karierę dla życia rodzinnego, jest przekonana, że jej mąż coś ukrywa. Stara się jednak zbytnio na niego nie naciskać, bo sama chowa parę trupów w szafie i za nic nie chce, by z niej wypadły.

Emily Charlton jest jeszcze nowa w Greenwich, właśnie wprowadziła się tymczasowo do Miriam, z którą znają się od lat. Po tym, jak rzuciła stanowisko asystentki legendarnej wydawczyni magazynu modowego, Mirandy Priestly, Emily przeniosła się z Nowego Jorku do Hollywood, by pracować jako konsultantka do spraw wizerunku gwiazd kina i celebrytów. Ostatnio jednak nie szło jej najlepiej ‒ straciła paru klientów i chyba musi poszukać nowego pomysłu na swoją karierę. A skoro przyjaciółka jej przyjaciółki właśnie straciła dobre imię, to może nadarza się idealna okazja… Zwłaszcza że wszystkie trzy są wściekłe jak diabli!
pytanie konkursowe

Który film opowiadający o świecie mody lubisz najbardziej? Odpowiedź uzasadnij.

Uzupełnij pole odpowiedzi

Musisz być zalogowany aby wziąć udział w konkursie