film

Autostopem po śmierć

Road Games
2015
1h 35m
4,8 1 053
oceny
4,8 10 1 1053
Przemierzająca francuską prowincję para autostopowiczów napotyka na swojej drodze tajemnicze małżeństwo, a następnie zostaje uwikłana w sprawę seryjnego mordercy. Zobacz pełny opis
Autostopem po śmierć zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Autostopem po śmierć
Zwiastun nr 1
nr 1 2016-02-18T14:15:08 https://fwcdn.pl/webv/84/46/38446/thumbnail.38446.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/134/724934/road_games_official_trailer_1__2016____andrew_simpson_movie_hd___youtube__720p_.vp9.720p.webm

Jack jest autostopowiczem, który podróżuje z Francji do Anglii. Przeżywa pasmo niepowodzeń – rzuciła go dziewczyna i stracił bagaż. Mężczyzna liczy na życzliwość kierowców. Po drodze ratuje z opresji Veronique, która również podróżuje autostopem. Postanawiają jechać dalej razem. Kiedy zaczyna się ściemniać, z pobocza zabiera ich miły,Jack jest autostopowiczem, który podróżuje z Francji do Anglii. Przeżywa pasmo niepowodzeń – rzuciła go dziewczyna i stracił bagaż. Mężczyzna liczy na życzliwość kierowców. Po drodze ratuje z opresji Veronique, która również podróżuje autostopem. Postanawiają jechać dalej razem. Kiedy zaczyna się ściemniać, z pobocza zabiera ich miły, starszy pan. Mężczyzna proponuje im nocleg u siebie w domu. Jack i Veronique zgadzają się, jednak dziewczyna ma pewne obawy. Wszyscy wiedzą, że w okolicy grasuje seryjny morderca.

studio
Trigger Films (produkcja wykonawcza) / February Films / Superbe Films
tytuł oryg.
Road Games
inne tytuły
Road Games: Fausse Route (pełny tytuł) Wielka Brytania
więcej
Zdjęcia do filmu kręcono w posiadłościach Falconhurst i St Clere Estate (Anglia, Wielka Brytania) oraz w regionie Pikardia (Francja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zna ktoś może tytuł piosenki z samego końca filmu jak główni bohaterowie odjeżdżają samochodem?
W mojej wersji zaczynała się 1:27:10
Z góry dzięki
pozdro

PS film świetny :)

slabizna

ocenił(a) film na 4

Najlepszy moment z tego filmu to gole cycki...

niby akcja sie dzieje w jednym miejscu a tu prosze na końcu niespodzianka i daje 7 bo warto film mozna oglądac ,koncówka mnie zaskoczyła nikt by sie nie spodziewał tego co daje koncówka,francuzi to maja patent na filmy kazdy jeden na bardzo dobrym poziomie jaki oglądałem.

film niezły, zaś jego klimat i muzyka to coś niesamowitego; polecam szczególnie wpleciony na koniec kawałek Carpenter Brut - Hang'em All ( https://www.youtube.com/watch?v=JXtujxT9rzA )

Fajny klimacik...

ocenił(a) film na 5

... miało to filmidło. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones