Film

2007 1 godz. 25 min.
7,5 220
ocen
7,5 10 1 220
203
chce zobaczyć
{"id":"391289","linkUrl":"/film/Cheon-nyeon-yeo-woo+Yeo-woo-bi-2007-391289","alt":"Cheon-nyeon-yeo-woo Yeo-woo-bi","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/12/89/391289/7156775.2.jpg"}
Historia mieszkającego wśród ludzi lisołaka Yobi, który chce sprowadzić przyjaciela z powrotem do lasu, aby ten z towarzyszami mógł wrócić na swoją planetę.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Historia opowiada o Yobi, magicznym lisie z koreańskich legend, który potrafi zmieniać dowolnie swoją postać. W lesie, w którym mieszka lądują awaryjnie kosmici i od tego momentu przez 100 lat mieszkają wspólnie, próbując naprawić ich statek kosmiczny. Kiedy w końcu udaje się go uruchomić, przez błąd jednego z nich, dochodzi do kolejnegoHistoria opowiada o Yobi, magicznym lisie z koreańskich legend, który potrafi zmieniać dowolnie swoją postać. W lesie, w którym mieszka lądują awaryjnie kosmici i od tego momentu przez 100 lat mieszkają wspólnie, próbując naprawić ich statek kosmiczny. Kiedy w końcu udaje się go uruchomić, przez błąd jednego z nich, dochodzi do kolejnego rozbicia statku. Wzgardzony przez wszystkich kosmita ucieka do wioski, gdzie znajdują go dzieci. Yobi postanawia sprowadzić przyjaciela z powrotem. Zamienia się w dziewczynkę i zapisuje do klasy, gdzie po raz pierwszy odkrywa uroki życia wśród ludzi.

inne tytuły
Cheon-nyeon-yeo-woo-yeo-woo-bi (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Chonnyonyeouu Yeouubi (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Cheonnyeon-yeowoo Yeowoobi (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Śliczna grafika

  Opas Natanael ocenił(a) film na 6

  ale film totalnie dla dzieci, jak człowiek ma więcej niż 14 lat nie powinien oglądać tego filmu bo będzie go drażnił infantylnością i dziecinnością. Rozczarowałem się ale spodziewałem się czegoś poważniejszego, a tym czasem mamy typowe azjatyckie motywy czyli list zmieniający się w człowieka (Naruto czy ... więcej

 • Trailer

  Teck

  http://www.youtube.com/watch?v =4bKP0nNZ9yQ

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.