film

Cieśnina Block Island

The Block Island Sound
2020
1h 39m
4,5 3 124
oceny
4,5 10 1 3124
Gdy tajemnicza siła zaczyna zabijać mieszkające na wyspie zwierzęta i zagrażać życiom ludzi, rodzina pewnego rybaka musi stawić czoła mrocznej prawdzie. Zobacz pełny opis
Cieśnina Block Island zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Cieśnina Block Island
Teaser nr 1
nr 1 2020-08-19T09:16:10 https://fwcdn.pl/webv/47/31/54731/54731.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/93/858693/The_Block_Island_Sound_teaser_wRk.vp9.720p.webm

Akcja filmu dzieje się na słabo zaludnionej wyspie. Młody mężczyzna Harry (Chris Sheffield) odkrywa, że od jakiegoś czasu jego ojciec (Neville Archambault) dziwnie się zachowuje. Wybiera jedzenie z lodówki, patrzy się na zwierzęta i ma zaniki pamięci. Zbiega się to w czasie z innymi niewytłumaczalnymi wydarzeniami. Na wyspie masowo zaczynają ginąć zwierzęta, przede wszystkim ryby, które mieszkańcy znajdują tysiącami na plażach.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Co z wami?

ocenił(a) film na 7

Spora większość komentujących, która ocenia bardzo nisko, chyba nie ogarnęła tego filmu a wiadomo że jak się czegoś nie rozumie to ocenia się nisko. Może lepiej wcale nie oceniac jak się nie rozumie?
Film warty obejrzenia, końcówka nakazuje samemu się domyślić o co chodzi.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Rewelka 8/10

ocenił(a) film na 8

Ten film ma swoj klimat i trzyma w napięciu. Świetny przykład jak można małym nakładem zrobić świetny thriller z elementami s-f. I jeszcze jedno, czy tylko mi ten film klimatem kojazy sie z Lighthouse?

6/10

ocenił(a) film na 6

Środek filmu ciągnie się dość niemrawo, ale to co na początku i na końcu częściowo nam wynagradza. Klimat samej wyspy robi tu dużą robotę.

To jest film jedynie dla osób myślących, skłonnych do refleksji. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones