film

Dziewczyny lubią blond

2009
1h 8m
4,3 55
ocen
4,3 10 1 55
Jest to pełna humoru opowieść o przygodach Mariana Blonda - polskiego odpowiednika Jamesa Bonda. W historii stylizowanej na lata 70'te nie zabrakło  pościgów... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dziewczyny lubią blond zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Jest to pełna humoru opowieść o przygodach Mariana Blonda - polskiego odpowiednika Jamesa Bonda. W historii stylizowanej na lata 70'te nie zabrakło  pościgów samochodowych, strzelanin, dobrego humoru i oczywiście pięknych kobiet, a sama treść nie jest skomplikowana.   Amerykanie budują w rejonie Rybnika tarczę antyrakietową.  Niejaki Alib Arcza wypowiada Polsce wojnę za współpracę z USA.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Polecam!

ocenił(a) film na 10

Kino niezależne z górnej półki.Jest to przykład na to,że nie trzeba mieć wielomilionowego budżetu żeby zrobić atrakcyjny i pełen akcji film.Żadko mi się zdarza nie nudzić na filmie amatorskim tutaj od poczatku dokońca oglądałem z zainteresowaniem.I to zakończenie!Miodzio!

to z godzinnego gniota wyszedl by calkiem fajny krotki metraz, to sie ciagnie jak ser w spagetti, film w zwolnionym tempie.

Do bani

ocenił(a) film na 1

Do kina niezależnego,zwłaszcza krajowego podchodzę zawsze z dużą rezerwą,ponieważ w większości są to produkcje,których praktycznie nie da się oglądać.
Ja rozumiem,że niski budżet ,często nawet brak jakiegokolwiek budżetu ;),dlatego staram się patrzeć na wiele rzeczy przez palce,ale...bądżmy szczerzy,młodzi reżyserzy,...

więcej

twórcom należą się brawa za obsadę.
Marian Blond umiejętnie wpisuje się w pastiszową stylistykę całości filmu.
Dzięki temu jest zabawnie i z humorem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones