Repertuar filmu w Warszawie

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Emma i czarny jaguar

Emma i czarny jaguar

Le dernier jaguar
1h 40m
W przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła znajomość dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Warszawie lub
  Emma i czarny jaguar
  Zwiastun nr 1 (polski)
  nr 1 (polski) 2023-12-22T11:39:45 https://fwcdn.pl/webv/76/48/67648/67648.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/115/10045015/EMMA_I_CZARNY_JAGUAR___Oficjalny_zwiastun___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

  Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody.

  premiera

  7
  "Miłość, szmaragd i krokodyl" AD 2024 - duch przygody, fajowskie zwierzaki, ładnie skontrastowany duet bohaterek i proekologiczne przesłanie.
  3

  Pobierz aplikację Filmwebu!

  Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
  phones