Repertuar filmu w Kwidzynie i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Gniazdo pająka

Gniazdo pająka

Sting
1h 31m
Dwunastoletnia Charlotta odkrywa gigantycznego pająka, który wykluł się z tajemniczego obiektu podczas burzy śnieżnej. Gdy pająk zaczyna pożerać zwierzęta i ludzi, Charlotta i jej rodzina muszą stawić mu czoła.
20:45
napisy
Gniazdo pająka
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-03-07T10:16:03 https://fwcdn.pl/webv/83/96/68396/68396.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/66/10048566/GNIAZDO_PAJAKA___Oficjalny_zwiastun___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

Podczas szalejącej burzy śnieżnej tajemniczy obiekt spada z nieba i przebija ścianę nowojorskiego apartamentowca. Zawiera on jajo, z którego wykluwa się nieznany gatunek pająka. Stworzenie zostaje odkryte przez dwunastoletnią Charlottę, która w tajemnicy przed rodzicami ukrywa swoje znalezisko. Dokarmiany przez nią pająk szybko rozrasta się do gigantycznych rozmiarów, a jego apetyt pozostaje nienasycony. Kiedy w budynku zaczynają ginąć zwierzęta i ludzie, Charlotta i jej bliscy stają do nierównej walki z wygłodniałą bestią. Czy mają jakiekolwiek szanse w starciu z obcą istotą, która posmakowała już krwi i ludzkiego mięsa?

premiera

krytyk niezależny
4
Ejtisowe z ducha połączenie kina familijnego i horroru. Niestety, bez polotu.
0
6
Szklana pułapka z wielkim pająkiem. Prosty i w swojej prostocie skuteczny horror, a przy tym całkiem zabawny
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones