film

Iskry miłości

When Sparks Fly
2014
1h 26m
4,4 1 506
ocen
4,4 10 1 1506
Dziennikarka z dużego miasta zostaje wysłana w rodzinne strony, by napisać artykuł. Wkrótce spotyka swojego byłego partnera, którego wciąż darzy uczuciem. Zobacz pełny opis
Iskry miłości zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Amy Peterson (Meghan Markle) jest młodą dziennikarką mieszkającą w dużym mieście, na które zaczyna narzekać. Miejsce to nie spełnia jej oczekiwań i młodzieńczych marzeń, co zaczyna negatywnie wpływać na pracę i związek z obecnym chłopakiem, biznesmenem Philem (Lochlyn Munro). Kiedy nakład "Chicago Post" zaczyna spadać, redaktor naczelnyAmy Peterson (Meghan Markle) jest młodą dziennikarką mieszkającą w dużym mieście, na które zaczyna narzekać. Miejsce to nie spełnia jej oczekiwań i młodzieńczych marzeń, co zaczyna negatywnie wpływać na pracę i związek z obecnym chłopakiem, biznesmenem Philem (Lochlyn Munro). Kiedy nakład "Chicago Post" zaczyna spadać, redaktor naczelny wysyła Amy do jej rodzinnego miasteczka, by napisała artykuł o dorastaniu u boku rodziców Glorii (Jacqueline Samuda) i Charlie'ego (Keith MacKechnie) oraz o ich przemyśle fajerwerków, w związku ze zbliżającym się dniem czwartego lipca. Na miejscu Amy zostaje szybko oderwana od obowiązków przez najlepszą przyjaciółkę (Kristina Pesic) przygotowującą się do swojego wesela z byłym chłopakiem dziennikarki, Hankiem (Christopher Jacot). Rozproszona zbliżającą się uroczystością i powierzonym artykułem Peterson odkrywa, że wciąż coś czuje do ekspartnera.

studio
Hallmark Channel, The (przedstawia)
tytuł oryg.
When Sparks Fly
inne tytuły
Oh Say Can You See (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

albo to rzeczywiście był spoko film :)

Dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu, tandetny, źle zagrany, NIE POLECAM!

jw

Typowa księżniczka rzuca faceta bo, kariera ważniejsze w innym mieście,ale nic z niej nie wychodzi wraca ,tylko po to by najlepszej przyjaciółce zniszczyć życie odbijając jej narzeczonego.Oczywiście wszyscy są szczęśliwi na koniec .:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones