Lochlyn Munro 

Richard Laughlain Munro

6,1
4 853 oceny gry aktorskiej
Lochlyn Munro
Ostatnio Munro zwrócił na siebie uwagę krytyków i publiczności swymi występami w dwóch komediach wytwórni Paramount "Dead Man on Campus" i "A Night at the Roxbury". W "Dead Man" Munro wciela się w Cliffa, potencjalnego samobójcę, członka bractwa studenckiego, który staje się celem dla dwóch swych kolegów, chcących dzięki archaicznej luce w statucie uczelni zdobyć najwyższą z możliwych średnią na egzaminach. W "A Night at the Roxbury" wcielił się w trenera na siłowni, którą odwiedzają bracia Butabi.
Najnowszym filmem z udziałem Munro jest reżyserowany przez Bruce'a Paltrowa "Duets" z udziałem Gwyneth Paltrow. Oprócz tego pojawia się, co jakiś czas w serialu "Charmed", w którym gra chłopaka Shannen Doherty. Wkrótce na ekrany wejdzie niezależny film "Camouflage", w którym Munro gra główną rolę przy boku Leslie Nielsena, oraz niezależny dramat "Heresay". Zobaczymy go również obok Norm McDonald w komedii "Pittsburgh", oraz w produkcji wytwórni Dimension Film "Wes Craven Presents: Dracula 2000".
Urodzony w British Columbia, w Kanadzie, Munro był świetnym hokeistą w Western Hockey League. Po kontuzji, zwrócił się ku aktorstwu, zdobywając już w pierwszym przesłuchaniu rolę w serialu wytwórni Fox "21 Jump Street". Pracował stale w Kanadzie, gdzie przez cztery sezony pojawiał się regularnie w popularnym serialu dla nastolatków "Northwood". Poza tym występował w sprzedawanym telewizjom niezależnym serialu "Hawkeye and Two" Stephen J. Cannella. Filmy telewizyjne z udziałem Munro to: "I Know What You Did", "Stand Against Fear" i "Abduction of Innocence".
Munro zadebiutował w filmie fabularnym "Cadence" wyreżyserowanym przez Martina Sheena. Wśród innych jego występów wymienić należy role w takich produkcjach jak: oskarowy western "Bez przebaczenia", "Needful Things" i "Wagons East".
Munro jest żonaty i obecnie mieszka w Los Angeles.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 12 lutego 1966

miejsce urodzenia: Lac La Hache, Kanada

wzrost: 180 cm

żona Sharon (od 14.06.1997), 2 dzieci
W 1994 roku wystąpił w teledysku Marka LaFrance "Act Out Your Fantasy". 
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dosyć zabawny i grający w niskobudżetówkach

Nie trybię gościa!!! Kojarzy mi się z mordercą, gwałcicielem i najgorszą kanalią hahahahahahah :P Frustrację, agresję, chamstwo ma wypisane na gębie!

Wygląda całkiem podobnie jak Chael Sonnen - zawodnik MMA.

W Strasznym filmie,Agentach bardzo specyjalnych czy Małym doskonale gra w komediach i wlasciwie tylko w komediach bo jak ogladalem z nim jakies filmy gdzie On gral powazna role to i tak smieszyl bo ma mimike rozwalajaca.

Ja myślałem że ten koleś jest znany
umiał sie w cielić w role komedianta jak i zarówno zagrać w horrorze ja mu daje 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones