Repertuar filmu w Lubinie i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Kolacja pożegnalna

Kolacja pożegnalna

Letzter Abend
1h 30m
Pandemia i lockdown zmuszają Lisę i Clemensa do podjęcia decyzji o przeprowadzce z Hanoweru do Berlina. Zorganizowanie pożegnalnej kolacji prowadzi do nieoczekiwanych komplikacji, gdy zamiast przyjaciół zjawiają się nieproszeni goście.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Lubinie lub
Kolacja pożegnalna
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-05-07T10:28:02 https://fwcdn.pl/webv/89/16/68916/68916.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/299/10047899/Kolacja_pozegnalna___polski_zwiastun__w_kinach_od_24_maja_2024_.vp9.1080p.webm

Pandemia i związany z nią lockdown solidnie dały się we znaki Lisie i Clemensowi, głównym bohaterom komedii "Kolacja pożegnalna". Para zdecydowana jest zacząć nowy rozdział w swoim życiu, a pomóc ma w tym przeprowadzka z sennego Hanoweru do tętniącego życiem Berlina. Lisa jest ambitną lekarką, przed którą poważna zawodowa szansa, Clemens z kolei próbuje swoich sił jako piosenkarz i tekściarz. Oboje liczą, że wyjazd do niemieckiej stolicy okaże się przełomowy na każdej płaszczyźnie ich życia. Zanim jednak do tego dojdzie, para postanawia zorganizować pożegnalną kolację w swoim niemal pustym już mieszkaniu. Kiedy kolejni przyjaciele odwołują w ostatniej chwili wizytę, a w ich miejsce na imprezę trafiają nieproszeni goście, sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli.

premiera

7
Smutek relacji międzyludzkich zamknięty w czterech ścianach pandemicznej tytułowej kolacji pożegnalnej.
0
6
emocjonalny rollercoaster
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones