{"id":"633175","linkUrl":"/film/M%C3%B3j+kumpel+Manchester+United-2011-633175","alt":"Mój kumpel Manchester United","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/31/75/633175/7396472.2.jpg"}
W małym bułgarskim miasteczku z matką i kotem Beckhamem mieszka 48-letni kawaler. Jedynym, co nadaje znaczenie jego życiu, jest miłość do klubu piłkarskiego. Spośród... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

W małym bułgarskim miasteczku z matką i kotem Beckhamem mieszka 48-letni kawaler. Jedynym, co nadaje znaczenie jego życiu, jest miłość do klubu piłkarskiego. Spośród milionów zagorzałych kibiców na całym świecie jedno go wyróżnia: imię. W 1999 roku podczas finału Ligi Mistrzów Manchester United przegrywał 0:1 w 89 minucie z BayernemW małym bułgarskim miasteczku z matką i kotem Beckhamem mieszka 48-letni kawaler. Jedynym, co nadaje znaczenie jego życiu, jest miłość do klubu piłkarskiego. Spośród milionów zagorzałych kibiców na całym świecie jedno go wyróżnia: imię. W 1999 roku podczas finału Ligi Mistrzów Manchester United przegrywał 0:1 w 89 minucie z Bayernem Monachium. Zdesperowany kibic przysiągł, że jeżeli jego ukochana drużyna wygra, zmieni imię na Manchester United. W ciągu dwóch minut Manchester strzelił dwie bramki. I tak zaczęła się dziesięcioletnia walka z sądem, kościołem, władzami i urzędnikami. Wszystko po to, by dotrzymać słowa i oficjalnie nazywać się Manchester United Zdrawko Lewidżow.