Repertuar filmu w Sierpc i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Niepokalana

Niepokalana

Immaculate
1h 29m
Gdy młoda zakonnica odkrywa, że jest w ciąży, w jej klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Wkrótce zaczyna ona jednak podejrzewać, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Sierpc lub
Niepokalana
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-01-26T21:59:02 https://fwcdn.pl/webv/79/85/67985/67985.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/207/10046907/NIEPOKOLANA_ZWIASTUN_16x9.vp9.1080p.webm

Młoda i pełna wiary zakonnica Cecilia trafia do włoskiego klasztoru, położonego w malowniczej okolicy. Miejsce jest wręcz niepokojąco piękne, a księża i zakonnice nienaturalnie życzliwi. Cecilia od początku ma poczucie, że nie znalazła się tu przypadkiem, i że prawdziwa natura tego miejsca jest pilnie strzeżonym sekretem. Gdy odkrywa, że jest w ciąży, a lekarz potwierdza niepokalane poczęcie, w klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Kobieta ma wrażenie, że jej ciąża dla niektórych księży nie jest zaskoczeniem, a strach, który dostrzega w oczach innych zakonnic, każe jej sądzić, że z tym miejscem wiąże się przerażająca tajemnica. Dziwne obrzędy odprawiane w klasztorze, ciągła kontrola pod pozorem troski, tajemnicze zniknięcia młodych zakonnic i nieustające poczucie czyjejś obecności uświadamiają Cecilii, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.

premiera

6
Ostatecznie głupawy nawet jak na standardy gatunku, ale co się ubawiłem, to moje. Niedostatki na niejednym polu nadrabia fajną energią. A jak Sydney? No jest :)
0
4
Standardowy horror w klasztorze. Na jego nieszczęście, ukazał się w podobnym czasie, co Omen: Początek, który w tej kategorii zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones