Repertuar filmu w Szczecinie i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Powoli

Powoli

Tu man nieko neprimeni
1h 48m
Instruktorka tańca poznaje tłumacza migowego, który jest aseksualny. Próbując stworzyć związek, uczą się na nowo intymności.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Szczecinie lub
Powoli
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-05-07T08:29:36 https://fwcdn.pl/webv/89/06/68906/68906.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/46/10032046/POWOLI_TRAILERPL_H264_FHD_30Mbps.vp9.1080p.webm

Elena (Greta Grinevičiūtė) jest tancerką, a Dovydas (Kęstutis Cicėnas) tłumaczem języka migowego. Oboje pracują ciałem, szukając najlepszego sposobu, by wyrazić - tańcem i ruchem dłoni - najsubtelniejsze sensy i najgłębsze emocje. Wydają się dla siebie stworzeni, jednak różni ich sposób podejścia do sfery seksualnej. Pełni najlepszych chęci sprawdzają więc, czy da się kochać, nie pożądając, próbując wytworzyć swój własny rodzaj intymności.
Film Kavtaradze śmiało podejmuje temat nowych modeli relacji, to kino namiętne i pełne pasji, które jest popisem zarówno świetnej reżyserii, jak i aktorskiej chemii.

premiera

krytyk niezależny
6
Najbliższe mumblecoru doświadczenie tegorocznych Horyzontów. Fajne ale nie ruszyło tak jak powinno
0
krytyczka niezależna
7
wreszcie godna reprezentacja aseksualności w kinie! chwyta za serce i w przepiękny sposób ukazuje ciało jako nośnik emocji i narzędzie komunikacji (i jej braku)
2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones