film

Prezent na święta

Finding John Christmas
2003
2h
6,1 165
ocen
6,1 10 1 165
Amerykańskie miasteczko. W lokalnej gazecie ukazuje się fotografia mężczyzny podpisana "John Christmas". Pielęgniarka Kathleen McCallister rozpoznaje w postaci na zdjęciu... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Prezent na święta zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Amerykańskie miasteczko. W lokalnej gazecie ukazuje się fotografia mężczyzny podpisana "John Christmas". Pielęgniarka Kathleen McCallister rozpoznaje w postaci na zdjęciu brata, Hanka, który zaginął przed 25 laty. Kobieta udaje się do redakcji gazety, by skontaktować się z autorem fotografii. Ten, zafascynowany historią zaginionego,Amerykańskie miasteczko. W lokalnej gazecie ukazuje się fotografia mężczyzny podpisana "John Christmas". Pielęgniarka Kathleen McCallister rozpoznaje w postaci na zdjęciu brata, Hanka, który zaginął przed 25 laty. Kobieta udaje się do redakcji gazety, by skontaktować się z autorem fotografii. Ten, zafascynowany historią zaginionego, postawia jej pomóc. W poszukiwaniach wspiera ich sędziwy Max, podający się za wysłannika Niebios. Tymczasem Hank pojawia się i znowu znika. Finał zamieszania następuje w Wigilię świąt Bożego Narodzenia.

studio
Daniel H. Blatt Productions / Magic Rock Productions / Viacom Productions
tytuł oryg.
Finding John Christmas
inne tytuły
Film nakręcono w Halifax (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Gdzie zobaczyć?

ocenił(a) film na 8

Gdzie mogę zobaczyć ten przepiękny film? Proszę o pomoc.

Jeden z lepszych filmów o tematyce świątecznej! Wzuszający,mądry,uczy pokory... Niepozorny,niskobudżetowy a chywa za serce jak małoktóry! Świetna rola Petera Falcka :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones