PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 211
ocen
6,3 10 1 266211
6,3 29
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Gdyby nie drażniąca do granic wytrzymałości rola tej piszczącej,płaczącej,kwękającej i szlochającej pół filmu dziewczynki i wyjątkowo kiepska gra Toma Cruiza to byłby bardzo dobry film.Cruiz nienaturalnie przez pół filmu podskakiwał,podbiegał,machał rękoma i miał tiki jakby wypił wiadro dopalaczy.Mała znowu wiecznie piszczała albo miała jakieś schizy.Zmienić grę tych dwojga aktorów i byłoby o wiele lepiej.Oglądałem ten film wiele razy i zawsze te dwie role mnie wyjątkowo drażnią,psując film.

ocenił(a) film na 6
Jnaes

Sorry ale na bank byś tez krzyczał gdybys zobaczył takie sceny na realu

ocenił(a) film na 1
GostekMostek_PL

Urodziłeś się w Eurotunelu ?

ocenił(a) film na 6
matzek

Nie broń się głupimi tekstami tylko ty NA BANK byś się bał

ocenił(a) film na 1
GostekMostek_PL

Powtarzasz się.

ocenił(a) film na 6
matzek

Co z tego, że się powtarzam to iż musisz wytykać innym negatywne cechy to nie znaczy że jesteś idealny tylko po prostu ci mówię ŻE BYŚ SIĘ BAŁ nie ma osoby która by się nie bała (oprócz Chucka Norrisa)

ocenił(a) film na 10
Jnaes

Ty pewnie wiesz jak to jest po dopalaczach, stad taka ocena :D

ocenił(a) film na 7
Jnaes

Mnie płacz dziewczynki nie irytował, ale zachowanie tego chłopaka już tak.. Wkurzał mnie też ten debil, do którego piwnicy trafił główny bohater z córką, ale tutaj rozumiem, on miał być takim wariatem. Dziwię się też, że w środku maszyny nikt nie zauważył i nie wpadł na użycie granatów, ale w filmach to norma.

Jnaes

Oglądałem ten film wiele razy i ani razu nie zwróciłem uwagi na "krzyczące dzieci". Masz jakiś problem ze sobą.

ocenił(a) film na 8
jack_ryan

Oj, to nie założyciel tematu ma problem... fochsiaste bachory wk... ty 3/4 forumowiczów...

ocenił(a) film na 8
Jnaes

Popieram! 1 raz kibicowałem obcym, żeby zabrali te wk... bachory do wyciskarki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones