Film

A Change of Heart

1998 1 godz. 42 min.
5,4 59
ocen
5,4 10 59
31
chce zobaczyć
{"id":"96202","linkUrl":"/film/Zaskakuj%C4%85ca+przemiana-1998-96202","alt":"Zaskakująca przemiana","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/62/02/96202/7158611.2.jpg"}
Po dwudziestu latach małżeństwa Elaine odkrywa, że jej mąż jest gejem. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Marshallowie byli razem przez 20 lat. Wychowali dwójkę dzieci. Elaine była przekonana, że mąż jest równie szczęśliwy jak ona. Było tak do dnia, w którym zastała go w niedwuznacznej sytuacji z mężczyzną. Jej świat legł w gruzach. Mąż wyznał, że walczył ze swymi skłonnościami, lecz jest bezsilny. Za radą psychologa wyznaje prawdę dzieciom iMarshallowie byli razem przez 20 lat. Wychowali dwójkę dzieci. Elaine była przekonana, że mąż jest równie szczęśliwy jak ona. Było tak do dnia, w którym zastała go w niedwuznacznej sytuacji z mężczyzną. Jej świat legł w gruzach. Mąż wyznał, że walczył ze swymi skłonnościami, lecz jest bezsilny. Za radą psychologa wyznaje prawdę dzieciom i kolegom z pracy. Syn reaguje buntem, współpracownicy chcą pozbawić go pracy. Nieoczekiwanie Elaine staje w jego obronie. Uświadamia sobie, że po wspólnie spędzonych latach nie potrafi go odtrącić.

studio
Freyda Rothstein Productions / Hearst Entertainment Productions (współudział)
data produkcji
1998
tytuł oryg.
A Change of Heart
inne tytuły
Zaskakująca przemiana Polska
Promises & Lies
Change of Heart, A (I)
Więcej...
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Portland (Oregon, USA).
  • co obejrzałęm, miliony gejów kryje się ze swoją orientacją w cieniu zony i dzieci, niczego nieświadomych. Tu głowa rodziny stara się wytłumaczyć bliskim nową sytaucję i pomóc im zrozumieć... Nie bedzie to łatwe..