Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Oczywiście to moje zdanie
Film:Joker
Reżyser:Todd Phillips-Joker
Scenariusz Adaptowany:Joker
Charakteryzacja:Joker
Piosenka:Into the Unkown-Kraina lodu 2
Efekty:Avengers Koniec gry
Kostiumy:Joker
Zdjęcia:Joker
Dźwięk:Joker
Montaż:Joker
Montaż dźwięku;Joker
Reszta została dobrze rozdana

https://www.nytimes.com/2018/03/02/movies/sound-mixing-sound-editing-explainer.h tml?smtyp=cur&smid=tw-nytimesarts

W nawiązaniu do artykułu, który zamieszczam, wynika, że wg Amerykańskiej definicji sound mixing oznacza "montaż dźwięku", a więc zwycięzcą tegorocznych Oscarów w tej kategorii jest "1917", a sound...

Reżyseria:
NOAH BAUMBACH - "Historia małżeńska" ,
Aktorka:
LUPITA NYONG'O - "To my" ,
ANA DE ARMAS - "Na noże" ,
Aktor:
TARON EGERTON - "Rocketman" ,
EDDIE MURPHY - "Dolemite" ,
Aktorka drugoplanowa:
BRYCE DALLAS HOWARD - "Rocketman"
...

Ja rozumiem że Phoenix miał tam rolę życia, ale czy to oznacza, że "Joker" musi wygrać w ka żD EJ możliwej kategorii, nawet włączając w to kostiumy, dźwięk etc.?! Pomijacie smaczki z rewelacyjnych filmów takich jak "Le Mans '66", "...Pewnego razu w Hollywood" czy "Irlandczyk"? W przynajmniej połowie z oscarowych...

Co takiego jest w tym filmie wybitnego? Nic okropne kino . Jedyne co jest coś warte to scenografia w której musiano się zmierzyć z scenami na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Ale czy to zasługuje na Oskara ? Reszta jedzie na nazwiskach aktorów i reżysera który choruje od lat na syndrom wypalenia....

Wytłumaczy mi ktoś z filmweb dlaczego koreański film "Parasite" kandyduje między innymi w kategorii najlepszy film skoro nie jest on amerykański? Coś mi się zdaje że oscary to nagrody dla amerykańskich produkcji,w poszczególnych kategoriach nie licząc kat.międzynarodowy film.

rola drugoplanowa OSCAROWA:)) I jak tu u tego szalonego wizjonera nie grać!

Jak wyżej ponawiam pytanie, gdzie oprócz canal + można obejrzeć tegoroczne oscary. No niestety nie mam w swoim pakiecie TV, więc gdzie ewentualnie można w internecie zobaczyć?

Jak tak patrzę na wyniki ankiety oscarowej to mnie krew zalewa - gdzie nie spojrzysz - "Joker". Rozumiem jeśli, ktoś głosuje na Phoenixa, bo udźwignął on tak naprawdę cały film( bez charyzmatycznego odtwórcy głównej roli byłoby to totalne crapiszcze), ale głosowanie na Todda Philipsa jako najlepszego reżysera oraz to,...

więcej

z tego co czytałem kategoria ma inna nazwę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones