Poszukiwany przez policję Cole Brings Plenty nie żyje. Aktor z "1923" miał 27 lat

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poszukiwany+przez+policj%C4%99+Cole+Brings+Plenty+nie+%C5%BCyje.+Aktor+z+%221923%22+mia%C5%82+27+lat-154929
Poszukiwany przez policję Cole Brings Plenty nie żyje. Aktor z "1923" miał 27 lat
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Biuro szeryfa hrabstwa Johnson (stan Kentucky) poinformowało w piątek, że znalazło ciało mężczyzny zidentyfikowanego jako Cole Brings Plenty. Aktor, który wystąpił w serialu "1923", miał 27 lat. Przyczyny śmierci nie są znane.

Gwiazdy serialu "Yellowstone" prosiły o pomoc w znalezieniu zaginionego Cole'a Brings PlentyCole Brings Plenty był krewnym aktora Mo Brings Plenty, który grał w serialu "Yellowstone". Cole Brings Plenty pojawił się w jego spin-offie "1923", gdzie wcielił się w postać o imieniu Pete Plenty Clouds.

Młody aktor zaginął w mijającym tygodniu po tym, jak policja z Lawrence wszczęła śledztwo w sprawie o przemoc domową, w której był podejrzanym. Kiedy ślad po aktorze zaginął, zarówno Mo Brings Plenty jak i inna gwiazda "Yellowstone" Cole Hauser prosili w mediach społecznościowych o pomoc w odnalezieniu go.

Komunikat biura szeryfa hrabstwa Johnson ujawnia kulisy odnalezienia Cole'a Brings Plenty:

5 kwietnia 2024 roku około godziny 11:45 patrol odebrał zgłoszenie o pozostawionym samochodzie. Po przybyciu na miejsce patrol przeszukał okoliczny teren w wyniku czego odkrył w lesie niedaleko pojazdu ciało mężczyzny. Zmarły został zidentyfikowany jako Cole Brings Plenty, lat 27. Okoliczności śmierci są badane.

Zwiastun serialu "1923"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones