W "Plane" walczył z piratami. Z kim powalczy w sequelu "Ship"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Thriller+akcji+z+Gerardem+Butlerem+%22Plane%22+doczeka+si%C4%99+kontynuacji.+Gwiazd%C4%85+%22Ship%22+Mike+Colter-149569
W "Plane" walczył z piratami. Z kim powalczy w sequelu "Ship"?
Akcyjniak z Gerardem Butlerem "Plane" to pierwsza tegoroczna premiera kinowa, która doczeka się kontynuacji. Projekt będzie nosił tytuł "Ship" i jego gwiazdą został Mike Colter.

Mike Colter kontra handlarze ludzkim towarem"Plane" trafił do kin w styczniu. Mike Colter partnerował w nim Gerardowi Butlerowi. Wcielił się w Louisa Gaspare'a, byłego żołnierza Legii Cudzoziemskiej oskarżonego o morderstwo. Udało mu się uniknąć ekstradycji do Kanady, kiedy Trailblazer Flight 119 niespodziewanie ląduje na Filipinach. Louise łączy siły z kapitanem samolotu, by uratować pasażerów i załogę z rąk niebezpiecznych piratów.

GettyImages-1455609949.jpg Getty Images © Jamie McCarthy


Kontynuacja nosi tytuł "Ship". Louise chcąc uciec z Filipin zakrada się na kontenerowiec płynący do wschodniej Afryki. Szybko orientuje się, że statek wykorzystywany jest przez bardzo niebezpiecznych ludzi do przewozu ludzkiego towaru. Louise połączy siły z drugim oficerem i stanie do walki ze skorumpowanym kapitanem statku, by uratować niewinne osoby.

Obecnie trwa poszukiwanie scenarzysty i reżysera projektu. Zdjęcia mają powstać jeszcze w tym roku.

"Plane" zarobił w Ameryce 30 milionów dolarów i obecnie jest trzecią najbardziej kasową premierą tego roku.

Zwiastun filmu "Plane"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones