Zobacz zwiastun "Jeżyka i przyjaciół", kolczasto-futrzastej animacji dla całej rodziny!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Zobacz+zwiastun+%22Je%C5%BCyka+i+przyjaci%C3%B3%C5%82%22%2C+kolczasto-futrzastej+animacji+dla+ca%C5%82ej+rodziny-146402
Zobacz zwiastun "Jeżyka i przyjaciół", kolczasto-futrzastej animacji dla całej rodziny!
Zapomnijcie o epoce lodowcowej – do kin nadciąga wyjątkowo gorąca animacja! Już od 10 czerwca na wielkich ekranach będzie rządzić najlepsza ekipa do ratowania świata! "Jeżyk i przyjaciele" to kolczasto-futrzasta przygoda z proekologicznym przesłaniem, której zwiastun dzisiaj ma swoją premierę. Film będzie można zobaczyć przedpremierowo już na Dzień Dziecka w wybranych kinach.


Jak dbać o przyrodę? Jak uratować las przed suszą? "Jeżyk i przyjaciele" nie tylko rozbawią najmłodszych widzów, ale także nauczą ich szacunku dla otaczającego świata. "Jeżyk i przyjaciele" to również "bezpieczna", wolna od przemocy i przerażających postaci bajka, która doskonale nadaje się na pierwsze wyjście z dzieckiem do kina.

Dzielna jeżyczka Mila i przebojowy wiewiór Mędrek, wspólnie z najmłodszymi widzami, wyruszają w świat, by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć uwielbiają beztroską zabawę, wszystko zmienia się, gdy muszą podjąć się pewnej misji, by uratować swój dom. Przy okazji będą mieli szansę udowodnić, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

Opis filmu:Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór uwielbiają beztroską zabawę, lecz wszystko zmienia się, bo nastaje długa susza zagrażająca mieszkańcom lasu. Gdy zaczyna brakować wody do picia, to właśnie Mila i Mędrek wyruszają na misję, dzięki której w leśnych strumykach ma znów popłynąć wartki nurt. Czeka ich trudna wyprawa, lecz bohaterowie nie mają zamiaru zwijać się po jeżowemu w kulkę! Ten futrzasto-kolczasty duet spotka na swojej drodze wielu najeżonych wrogów, którym musi udowodnić, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones