Yumi Asô

7,3
302 oceny gry aktorskiej
mąż Toshiya Nagasawa (2004 - 2008, rozwód), syn (ur. 2004)

Ile lat ma Yumi Asô?

Ma 63 lata.

Kiedy urodziła się Yumi Asô?

Urodziła się 15 sierpnia 1963

Ile wzrostu ma Yumi Asô?

Ma 161 cm wzrostu.

Gdzie urodziła się Yumi Asô?

Osaka, Japonia

W ilu filmach zagrała Yumi Asô?

Zagrała w 38 filmach. Sprawdź w jakich tutaj.

W ilu serialach zagrała Yumi Asô?

Zagrała w 32 serialach. Sprawdź w jakich tutaj.

Jaka jest najwyżej oceniana rola Yumi Asô?

Keiko w filmie false.

Czy Yumi Asô dostała Oscara?

Nie otrzymała Oscara.

Ile Yumi Asô zdobyła nagród i nominacji?

Nie zdobyła żandych nagród i nominacji