PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849441}
4,8 325
ocen
4,8 10 1 325
Brews Brothers
powrót do forum serialu Brews Brothers

Standardowo nie na jakość tylko na ilość.... Zmusiłem się do 2 odcinków i to jeszcze przewijałem by mi Iq nie spadło. Może to śmieszy 12 latków ale ich to kupa na bucie kolegi śmieszy jak na trawniku wdepnie... No to taki ten serial

Porter788

Obejrzałam jeden odcinek i sobie odpuściłam dokładnie z tych samych powodów. Jezeli ktos obejrzy do końca i powie ze serial sie zmienił i jest lepszy to moze sie skusze na kolejne odcinki

paolaz

Dzięki za te opinie, nie będę w takim razie marnować na to czasu.

paolaz

Zmienia się, ale na gorsze. Każdy kolejny odcinek gorszy od poprzedniego. Pół godziny ciągnie się jak dwie, a od połowy sezonu elementy z założenia humorystyczne to taplanie się w najgłębszym szambie, jakie kiedykolwiek można było zobaczyć w sitcomie.

ocenił(a) serial na 4
Porter788

Niestety, jako miłośnik piwa spodziewałem się czegoś zupełnie innego niż to co zaserwowali, mam nadzieję, że drugi sezon nie powstanie. Pomysł był świetny, niestety wykonanie tragiczne.

Porter788

sikanie do kadzi, upijanie zwierząt, żarty z religii, publiczna masturbacja, śmiechy z penisów, dodawanie kału do wszystkiego - z kufla zostało wyłącznie dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones