Witam na moim profilu. Jestem otwarty na różne gatunki filmowe w zależności od mojego humoru, towarzystwa czy chociażby pory dnia albo innych czynników zewnętrznych, które zadecydowałyby co w danym momencie zechce obejrzeć.
Oceniam filmy według kryteriów:
6-7 (niezły-dobry) filmy, które obejrzałem z całkiem pozytywnym odczuciem, ale nie szukam za bardzo ''powtórek''.
4-5 (ujdzie-średni) filmy, które niezbyt przypadły mi do gustu, nie mogłem się w nie wczuć, (prawie) na pewno nie obejrzę po raz drugi.
1-3 (nieporozumienie-słaby) filmy, które moim zdaniem nie powinny istnieć lub za które w ogóle nie powinienem się zabierać, całkowita strata czasu.
8-9 (bardzo dobry-rewelacyjny) filmy, które mi się podobały i mam ochotę do nich wracać.
10 (Arcydzieło) Najlepsze filmy jakie oglądałem lub nawet nie muszę ich już oglądać, bo znam je na pamięć. Niektóre z nich mają lekko zawyżoną ocenę, z tego względu, że
wiele razy oglądałem je w bardzo młodym wieku (na nich się wychowałem) i zapewne ciężko mi na nie spojrzeć w bardziej obiektywny sposób. Oczywiściee ocenianie filmów w ten sposób uważam za abstrakcję, bo każdy film zasługuje na kilka zdań na jego temat (szczególnie z powodu, że nie da się tak porównać całkiem odmiennych gatunków jak np. komedia i dramat), ale jest to jakiś punkt wyjściowy pomagający stwierdzić poziom zainteresowania danym dziełem.
Na filmwebie od 3 grudnia 2010

FILMOWE DNA

Użytkownik nie udostępnia informacji na temat swoich ocen.
?
ocen
?
ulubionych
?
chce zobaczyć
?
ocen osób kina
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię