<------ Daryl Hannah

Miłość do filmów wszelkiej maści dostałam w genach od Taty. Do dzisiaj to On jest osobą, z którą najczęściej wybieram się do kina czy siadam przed telewizorem. Nie poprzestaje na pokazywaniu mi "filmów dla kobiet". Jeśli jest jakaś osoba, której mogę dziękować za zainteresowanie mnie światową kinematografią, to na pewno jest to On :*

Uzbierałam już swój Panteon gwiazd kina, poszerzający się systematycznie z nowymi filmami, ale na dzień dzisiejszy największą sympatią darzę:

Ala Pacino - bo kocham wszystko, co włoskie. Oraz za niewyobrażalną aktorską charyzmę i łatwość wcielania się w role.

Alana Rickmana - w którym walory fizyczne przeplatają się z talentem. Ten głos i ten magnetyzm... Czegóż chcieć więcej?

A z pań:

Daryl Hannah - jedna z bardziej różnorodnych aktorek, jakie poznałam. Fenomenalna w przypadku skrajności. Zagorzała obrończyni środowiska :* A przy tym szalenie urodziwa. Posiadaczka jedynych blond włosów, na które zamieniłabym swoje własne, brązowe.

Fanny Ardant - bo klimaty francuskie to jest to! Za reprezentowanie klasy, szyku, wdzięku i wszystkiego tego, czego nie powstydzi się żadna rasowa kobieta. 

I wiele, wiele innych, których nie sposób tu wymienić.


Na filmwebie od 31 lipca 2007
{ "votes": { "last": 1631620326000, "films": 24, "serials": 1, "games": 0, "tvshows": 0, "roleCount": 0 }, "w2s": { "last": 1631620396000, "films": 3, "serials": 0, "games": 0, "tvshows": 0 }, "favorite": { "last": 0, "films": 20, "serials": 1, "games": 0, "tvshows": 0, "people": 41 } }

FILMOWE DNA

0
oceny
0
ulubionych
0
chce zobaczyć
0
oceny ludzi kina
  • ?