Spider-Man powraca!

Łukasz Muszyński zaprasza na przegląd najważniejszych newsów tygodnia.

komentarze 17

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
walek_filmaniak
Jakiego państwa stolicą jest Wenecja?
7
5
Pan_Gerwant
Myśle że Tom Cruise, w nowej części MI ,będzie chciał żeby strzelano do niego z ostrej amunicji .
4
kowalczykzuzia93
Sorry ale nowy spiderman wygląda jak produkcja disney chanel pt. "Road Trip".
1
Ksawi_filmaniak
Zwiastun pająka był ok. Mam wielkie oczekiwania. A jeśli chodzi o Pana Toma to trzeba w końcu nadrobić jego ulubioną serię;)
1
The_Witcher
Uwielbiam takie świeże podejście ______________________________ ______________________________ https://www.youtube.com/watch? v=xFiZQdJm2lI
rob_trev_39
Niech Tom Cruise w nowej czesci "Mission Impossible" nie uzywa kremu na zmarszczki.To dopiero wyzwanie ktorego moze nie podolac.
Wulfstan
Z tego co pamiętam to historia w "Oszukać przeznaczenie" zatoczyła koło. Więc to będzie reanimacja trupa, która jednak może się udać. Nikt niczego wybitnego po tym filmie nie oczekuje.
Bon009
Który to już Spiderman przez ostatnie 15 lat z 20 ?
mania19
Pan prowadzący znów sprawia wrażenie jakby mówił do debili.
katedra
Totalnie taśmowy zwiastun nowego Spidermana. Avengersi postawili poprzeczkę tak wysoko, a stawkę podnieśli o kilka wymiarów kwantowych tak bardzo, że chyba tylko śmierć Spidermana w tym filmie może być efektem "wow". Do tego efekty specjalne 100 lat za Matrixem, 1000 za Planetą Małp i 10000 za Władcą Pierścieni, złol zaskoczony swoim obciachowym designem, elemeledutkowe promienie z rąk, rankdowanie w Wenecji....ożesz w mordę, dopiero teraz widzę jak słaby to może być film. Jeszcze zatęsknię za Ant Manami i Strażnikami (oba filmy 5/10).
3
MangoxRay
@katedra Jak tak nisko oceniasz te dwa filmy to wątpię że coś Cię w nowym Spiderze zaskoczy.
2
RevolverOcelotFilmweb
@katedra ''złol zaskoczony swoim obciachowym designem, elemeledutkowe promienie z rąk''. Ale że aż tak nie rozumiesz komiksowej stylistyki?
3
katedra
@RevolverOcelotFilmweb Sory, ale najlepsze filmy komiksowe właśnie od niej odchodzą (przykład z brzegu - Zimowy Żołnierz i CAP bez stroju napletka)
hellblazer
@katedra no szkoda, że to historie i stroje prosto z komiksów, ale wiesz troszkę w innym klimacie? eh, pewnie nie wiesz ¯\_(ツ)_/¯ ps. chyba dawno nie widziałeś Matrixa, poziom cgi 'troszeczkę podskoczył'

zwiastuny