BERLINALE 2016: Rozmawiamy z Danisem Tanoviciem

Danis Tanović przyjechał do Berlina pokazać swój nowy film "Smrt u Sarajevu". Nam udało się z nim porozmawiać. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

komentarze 8

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
bzmot
Ogólnie się z Tobą zgadzam, ale nie w kontekście tego nagrania. Dziennikarz nic nie mówi o polityce. Reżyser mówi tylko: "Poland? Not great". Reszta wywiadu jest merytoryczna. Chyba jesteś przewrażliwiony.
2
AutorAutor
@bzmot Dokładnie tak. Znakomity wywiad, zupełnie nie o tym, o czym WV twierdzi, że jest.
1
1
Justynian_Wielki
Zaraz my sami zrobimy wam rewolucje w Berlinie
WielkiVolare
Ja pie"""le co za brednie.Za duzo sie pan reżyser naczytał Niemieckich gazet,a pan redaktor skoro według niego tak źle sie dzieje w polsce, będzie łasakwy i odpisze mi tu jakich form przęsladowania w swoim kraju doswiadcza i co takiego złego sie tu dzieje poa za tym że zmieniła sie wybrana w demokratycznych wyborach władadza.Bo z tego co widze dobrze sie pan bawi na festiwalu to pewnie po to zeby odreagować ta duszną atmosfere jaka panuje w Polsce.Zaznaczam że daleko mi do Boguojczyźnianego mesjańskiego patryjotyzmu.Ale jak widze że te tchórzliwe płaczki lataja i wszedzie narzekają bo ich ludzi odepchneli od koryta to krew mnie zalewa bo ten wywiad jest naprawde żałosny. Zresztą jest takie powiedzenie że Aktor jest do grania a dupa do srania i to samo tyczy sie panów krytyków itp.
2
dccicus
@WielkiVolare Polacy chętnie łykali propagandę niemiecką odnośnie leniwych Greków dzisiaj sami padli ofiarami niemieckiej propagandy w Europie i nagle płacz. Zasłużyliśmy na to.
1
szczawik151
@dccicus To że Polacy padli ofiara niemieckiej propagandy nie oznacza bynajmniej że na to zasłużyliśmy.
AutorAutor
Co to za słowo jest, "krytyczka"? Jest takie słowo w ogóle?

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię