BERLINALE 2016: Tomasz Wasilewski opowiada o filmie "Zjednoczone stany miłości"

Polskim filmem w konkursie głównym festiwalu w Berlinie są w tym roku "Zjednoczone stany miłości". My mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z Tomaszem Wasilewskim, reżyserem obrazu.

komentarze 14

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
PIXA_GOD
No i zapomnieliście o fryzurze ala Dragon Ball. What is his level Vegeta?
3
szczawik151
Interesujący wywiad, film też wydaje się interesujący. Niby każdy sobie może komentować co chce, ale serio? Relacja z Berlinale i połowa komentarzy o swetrach i fryzurach.
1
LukaszJarosz25
Dwa tysiące trzecim, nie "dwutysięcznym trzecim". Obaj, nie "oboje". Dobrze, że Adamik nie pisała scenariusza, bo przecież nie zna języka polskiego.
basiaz1970
prawie Dolan (?!?), prawie tamta epoka, prawie film
mrboss
"krytyczka filmowa"??? Dlaczego nie krytyk filmowy? Czy to jeszcze polski język? Poprawność polityczna? Co będzie kolejne? Na przykład "piekarzka" (od piekarza).
1
Mreck
Trzymamy kciuki, za /Zjednoczone stany miłości/.
lena_777
Według reżysera wraz z transformacją ludzie masowo wyprowadzili się z PRL-owskich blokowisk? Takie odniosłam wrażenie.. że niby mieszkanie w klitce z wielkiej płyty było tylko domeną słusznie minionego ustroju....
AutorAutor
"Pierwszy zegarek elektroniczny, pierwszy z dziewczyną kontakt fizyczny" :-)
2
AutorAutor
Nie, no, co za SWETER:-) Ten KOLOR? :-) To chyba seledynowy?! :-) Jak ta dziewczyna utrzymała koncentrację podczas wywaidu i nie wybuchła śmiechem :-) Co ciekawe ten kolor odpowiada... kolorystyce filmu :-) Co za artystyczna konsekwencja! Jeszcze fryzura na Łukasza Piszczka i pióro na przedramieniu... GO POLAND!
2
justykob
@AutorAutor No popatrz, a ja myślałam, że to materiał o filmie, nie o swetrze, ani fryzurze?. Chyba powinieneś zmienić portal....Moda, styl, Zień i te klimaty, to gdzie indziej..
7

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię