Zwiastun nr 1 (polski) 2009

Dwóch nierozłącznych przyjaciół, Robbie (Josh Bolt) i Ziggy (Eugene Byrne) planuje wakacyjną przygodę. W noc poprzedzającą szalony wypad przesadzają z alkoholem. Skonsumowane procenty komplikują Robbiemu podróż samochodem, która kończy się w szpitalu. Dozgonna przyjaźń nagle wydaje się złudzeniem, gdy lekarze diagnozują u chłopaka poważną wadę serca, która może skończyć się śmiercią.

Robbie jest świadomy swoich problemów zdrowotnych, a podczas pobytu w szpitalu, dręczy go niespokojna myśl: nie chce umrzeć prawiczkiem. Wiedząc, że w tak wstydliwej sprawie nie może liczyć na dorosłych, prosi Ziggy'ego o pomoc. Na wygadanego, ale równie niedoświadczonego chłopaka spada odpowiedzialność za spełnienie ostatniego życzenia przyjaciela. Ziggy obiera najbardziej niemożliwy plan, dzięki któremu nie raz wpadają w kłopoty, między innymi  lądują w domu publicznym i na komisariacie policji.

Spontaniczny i pełen przekory film wkrada się w świat rozmów o seksie i grubiańskiego humoru dorastających chłopców. Z pozoru  wyuzdana komedia o seksie – "Jak to jest" to pozbawiona sentymentu opowieść o prawdziwej przyjaźni i dojrzewaniu.